Műszaki sales manager

  • Cég neve

    "BÜTTNER" Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • 3D fémnyomtató gépek és a cég portfólióját képező termékek értékesítése
  • Márkaképviselet ellátása
  • Nagy értékű tenderek kidolgozása, az ajánlatadás előkészítése és lebonyolítása
  • Műszaki egyeztetések a termeléssel
  • Megrendelőkkel és szakcégekkel konzultáció
  • Partnerlátogatás, potenciális vevők felkeresése
  • Új szektorok, célcsoportok felkutatása, hideghívások kezdeményezése
  • Szerződések előkészítése, szerződéskötési folyamat menedzselése

Elvárások

  • Műszaki végzettség
  • Utazási hajlandóság (akár külföldre is)
  • Önálló munkavégzés
  • Angol nyelv magabiztos használata (szóban és írásban)
  • Kiváló tárgyalási és prezentációs készségek
  • Sikerorientált, értékesítő attitűd
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • 3D nyomtatás, robotika terén szerzett tapasztalat
  • Nagy értékű ajánlatok készítésében szerzett tapasztalat
  • Lakóhely/tartózkodási hely Pécsett vagy környékén található

Amit kínálunk

  • Stabil, magyar családi vállalkozás
  • Emberi és anyagi megbecsülés
  • Szakmai fejlődési lehetőségek dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
  • Albérleti támogatás
  • Munkába járás támogatása
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok és sportolási lehetőségek biztosítása
  • Versenyképes fizetés
  • Összetartó, fiatalos lendületű és dinamikus csapat
  • Piacon egyedülálló innovatív technológiákba való bevezetés
  • Folyamatos szakmai kihívások
  • Biztonságos munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Magyarországon 30 éve működő, magyar tulajdonban álló, stabil üzleti háttérrel rendelkező cégünk új építésű pécsi telephelyére szakmában jártas, dinamikus hozzáállású kollégát keres.
Új telephelyünk fő tevékenysége a kutatás-fejlesztés területére terjed ki. Célunk egy új típusú, innovatív, 3D fémnyomtatási additív technológia ipari használatának megvalósítása, annak paicra vitele és népszerűsítése.
Ha szeretnék részt venni egy Magyarországon egyedülálló technológiai hálózat kiépítésében, amely folyamatos innovációra és fejlődésre törekszik, jelentkezz még ma!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!