Nevelési és Kulturális Intézmények Gazdasági Szolgálata logo

Műszaki referens

  • Cég neve

    Nevelési és Kulturális Intézmények Gazdasági Szolgálata

  • Munkavégzés helye

    6724 Szeged

  • Fizetés

    Bruttó 520e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Nevelési és Kulturális Intézmények Gazdasági Szolgálata és a Szeged közigazgatási területén belül lévő önkormányzati intézmények (elsősorban óvodák) telephelyeihez kapcsolódó karbantartási, felújítási és beruházási programjainak szakági előkészítése, a megvalósulás érdekében a megrendelések előkészítése, a megvalósulás során a folyamatos műszaki ellenőrzés, az elkészült munkavégzés átadás-átvétele, lezárásában való közreműködés. Mindezekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése.
Részt vesz a nyilvántartások vezetésében, aktualizálásában.

Elvárások

  1. szakirányú közép-, vagy felsőfokú iskolai végzettség (építész, épületgépész, épületvillamosság szakág bármelyike).
  2. önálló munkavégzés, kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség, határozott fellépés
  3. MS Office programok (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete,
  4. magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség
  5. vagyonnyilatkozat tételi kötelezettség vállalása
  6. B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  1. TERC költségvetés készítő program gyakorlott ismerete,
  2. költségvetési szervnél, műszaki területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Biztos közalkalmazotti jogviszony, amely irodai munkarendben végezhető.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Szeged Megyei Jogú Város fenntartásában működő költségvetési szerv, amely az önkormányzat által működtett intézmények (óvodák, bölcsődék, művelődési házak, múzeum, stb.) gazdasági feladatai mellett a műszaki, üzemeltetési feladatit is ellátja.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem, hogy csatolja az alábbi dokumentumokat:

  1.  önéletrajz,
  2. legmagasabb iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló bizonyítványok, okmányok másolata,
  3. a pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagban foglalt adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul,
  4. a pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati dokumentumok hitelességét, a referenciák valódiságát a munkáltató ellenőrizheti,
  5. motivációs levél
  6. erkölcsi bizonyítvány