Műszaki rajzoló

  • Cég neve

    nass magnet Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    8200 Veszprém, Henger utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Műszaki rajzok, 3D-s modellek, konfigurációk, összeállítások készítése, ellenőrzése, javítása SolidWorks programban
  • Termékfejlesztésben való aktív részvétel (Stücklisták, műszaki rajzok készítése, ellenőrzése, javítása)
  • Jóváhagyási és változtatási folyamatok gondozása
  • Törzsadatok kezelése vállalatirányítási rendszerben (SAP; SAP-PLM)

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség műszaki területen
  • Magabiztos CAD 2D/3D ismertek (SolidWorks)
  • Német vagy angol középfokú nyelvtudás
  • MS Office ismeretek
  • Önállóan szeretsz és tudsz is dolgozni

Előnyt jelent

  • Hasonló pozícióban szerzett munkatapasztalat
  • Pneumatikai ismeretek
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést és széles körű juttatásokat biztosítunk (cafeteria, kockázati egészségbiztosítás, 13. havi bér)
  • Rugalmas munkarend, home office lehetőséggel (maximum heti 2 nap) melyben megtalálhatod a munka – magánélet egyensúlyát
  • Támogatjuk szakmai fejlődésed, továbbképzésedről gondoskodunk
  • Remek hangulat és családias légkör vár
  • Modern munkaeszközökkel és tiszta munkakörnyezetben dolgozhatsz

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát

Céginformáció

A veszprémi székhelyű nass magnet Hungária Kft. egy német tulajdonban lévő cégcsoport tagja, ami nemzetközi piacra gyárt autóipari és ipari pneumatikai termékeket. A 370 főt foglalkoztató céghez pályázatot hirdetünk az alábbi munkakörbe:

A jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.