MISZ Műegyetemi Iskolaszövetkezet logo

Műszaki rajzoló, modellező (diákmunka)

  • Cég neve

    MISZ Műegyetemi Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bruttó 2 400 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Részvétel a terepi mérési adatok feldolgozásában, kiértékelése speciális földmérési szoftverekkel;
  • Feldolgozott adatok modellezése AutoCAD, illetve a megrendelő által előírt szoftver használatával;
  • 2D és 3D AutoCAD rajzok (egyesített közműtérképek, környezeti tanulmányok, megvalósíthatósági tanulmányok) készítése a megadott specifikációk alapján új közművek tervezéséhez illetve egyéb, az adott projekt által meghatározott céllal

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív, vagy 25. életév alatt passzív hallgatói jogviszony;
  • Építő-, építész-, vagy tájépítészmérnök tanulmányok;
  • Hosszútávú munkavégzés;
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete;
  • Megbízhatóság, kiszámítható pontos önálló munkavégzés;
  • Angol nyelvtudás, társalgási szinten

Előnyt jelent

  • Geodéziai szakismeret;
  • Földmérő mérnök tanulmányok;
  • Végzős tanulmányok

Céginformáció

Diákmunka: Geodéziai tervezéssel és feldolgozással, továbbá 3D és épületinformációs modellek készítésével foglalkozó partnerünk keresi új munkatársát műszaki rajzoló, modellező munkakörbe hosszútávra, home office munkavégzésre.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatold fényképes önéletrajzodat!