Mayekawa Hungary Engineering Kft. logo

Műszaki rajzoló

  • Cég neve

    Mayekawa Hungary Engineering Kft.

  • Munkavégzés helye

    2049 Diósd

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

MILYEN FELADATOK VÁRJÁK?

  • Közreműködés a tervezési folyamatban
  • Folyamatábrák készítése
  • 3D CAD modellek készítése (csőhálózatok, kalorikus gépészeti rendszerek)
  • 3D modellekből tervlapok, anyagkigyűjtések készítése
  • Költségvetési kiírások, műszaki dokumentációk készítése
  • Közreműködés helyszíni felmérésekben és műszaki ajánlat készítésekben
  • Kivitelezés időszakos helyszíni ellenőrzése a saját tervek alapján

Elvárások

JELENTKEZZEN, AMENNYIBEN:

  • Műszaki szakirányú minimum középfokú végzettsége van
  • Épületgépészet, áramlástan, kalorikus rendszerek területén szerzett tudással/tapasztalattal rendelkezik
  • Magabiztos az AutoCAD 2D program használatában
  • Excel program felhasználói szintű ismeretével
  • 3D modellező rendszer ismeretével (pl) Plant3D/Revit/Inventor/Solidworks/CATIA)
  • Műszaki rajz készítési ismeretekkel
  • Társalgási szintű angol nyelvtudással
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel
  • Utazási hajlandósággal rendelkezik (alkalomszerű terepi felmérések, beüzemelések)
  • Precizitás és elemzőkészség jellemzi
  • Szereti az önálló munkavégzést, ugyanakkor csapatban is tud és szívesen működik együtt

Előnyt jelent

  • Műszaki szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Műszaki rajzolói területen szerzett tapasztalat
  • Hűtéstechnikai ismeretek, gépészeti ismeretek
  • Haladó szintű Excel ismeretek

Amit kínálunk

  • 8 órás munkaidős foglalkoztatás (rugalmas)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkábajárás támogatása saját gépjármű használatához
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon, irodaszerek stb.)
  • Egészségpénztár, baleset- és betegségbiztosítás
  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőségek (tervezői tudás, kiállítás, konferencia, tréning)
  • Pályakezdőket is fogadunk!

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

ÉRDEMES TUDNI RÓLUNK:
Az idén 100 éves, japán családi tulajdonban lévő MAYEKAWA európai részlegének története 1971-ben kezdődött Belgiumban. A mára már 14 leányvállalatot jelentő divízió az európai piac egyik vezető vállalata a hűtő- és gázkompresszorok területén. A MAYEKAWA kompresszorok értékesítésével és szervizelésével foglalkozott a kezdetekben, mely később kompresszoregységek, húsfeldolgozó robotok, speciális fagyasztóberendezések gyártásával, értékesítésével és karbantartásával bővült, majd hőszivattyúk gyártásával és értékesítésével egészült ki.
Küldetésünk középpontjában a környezeti fenntarthatóság áll. Kezdetektől törekszünk a természetes hűtőközeges technológiák alkalmazására és a fizika adta lehetőségeken belül a leginkább energiahatékony megoldások kivitelezésre. Ezen alkalmazások és megoldások célja a fenntartható fejlődés támogatása, amely hozzájárul az ózonréteg pusztításának megszüntetéséhez, a globális felmelegedés megállításához, valamint az ivóvíz bázisának védelméhez.
A Magyarországon 2014 óta jelenlévő mérnöki irodánk tervezéssel, beépítéssel és szervizzel foglalkozik, elsősorban élelmiszer-ipari fókuszterülettel. A magyar leányvállalatunk nem csak a hazai piacon tevékenykedik, hanem a területhez tartozó szomszédos országok disztribúciójáért is felel. Eredményességünknek és dinamikus fejlődésünknek köszönhetően cégünk bővülés előtt áll, ezért keressük értékes csapatunk leendő tagját Műszaki rajzoló munkakörben.

MI AZ AMIRE SZÁMÍTHAT NÁLUNK?
Hozzáértő munkatársak, bizalmi légkör, lojális hozzáállás, valamint összetartó, családias közösség jellemzi szervezeti kultúránkat.
Fontos számunkra a szakértelem, a felelősségvállalás és hiszünk benne, hogy ezek az értékek is hozzájárultak a hosszú távú partneri együttműködéseinkhez.
Működésünk alapköve a mérnöki szemlélet és precizitás, amelyek kiegészülnek a tervezési folyamatok révén a kreativitással és az ötletek megvalósítása során az innovációra való törekvéssel.

AMI MÉG FONTOS LEHET:

  • Munkavégzés helye: Jelenleg Diósd (Budaörsre való költözés folyamatban)
  • Gépgyártástechnikai területen szerzett tapasztalat nem releváns, ezért nem előny
  • Hosszútávú együttműködésre törekvés nem csak a vállalat partnerei, hanem a munkatársak vonatkozásában is!

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és a megadott leírás Önre illik, kérjük jelentkezzen, fényképes önéletrajzát örömmel fogjuk fogadni!