Műszaki rajzoló/Konstruktőr

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Veszprém megye

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk az üzletberendezés specialistája.
Sok éves tapasztalatuk hozzáértő partnerré teszi őket ügyfeleik számára Európa-szerte.
Minden embernek megvan a maga története és élettapasztalata, amit magával hoz.
Tiszteletben tartják ezt, ez gazdagítja és teszi azzá őket, akik!
Neked is megvan a saját történeted, amit szívesen megosztanál velük?
Akkor add le jelentkezésed hozzájuk az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Konstruktőr csapatuk tagjaként új termékek tervezésével foglalkozol
  • Műszaki rajzokat készítesz Autodesk Inventorral
  • Konstrukciós dokumentumaikat aktualizálod
  • Új projektek műszaki támogatásában veszel részt
  • Együttműködsz az előkészítési és gyártási folyamat többi résztvevőjével

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Szóban és írásban jól kommunikálsz németül és / vagy angolul, egy nemzetközi vállalatcsoportnál fogsz dolgozni, nyelvtudásodra biztosan szükséged lesz
  • Biztos műszaki rajz ismereteid vannak
  • Dolgoztál már CAD/CAM programmal
  • Jól érzed magad, ha csapatban dolgozhatsz
  • Munkádat önállóan, precízen hajtod végre

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőséget biztosítanak egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező vállalatnál
  • Képzéseket, fejlődési lehetőséget
  • Érdekes, kihívásokkal teli munkakört egy fiatalos csapatban
  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Versenyképes bérezést és béren kívüli juttatási csomagot
  • Alapbéren felüli juttatást
  • Utazási támogatást

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Van már tapasztalatod a hegesztett szerkezetek, lemezalkatrészek tervezésében
  • Dolgoztál már valamilyen vállalatirányítási rendszerben
  • Autodesk Inventor ismerettel rendelkezel
  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Műszaki munkatárs

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye és ideje:
  • Pápa környéke, Veszprém vármegye