Műszaki projektvezető

  • Cég neve

    Direct-Line Kft.

  • Munkavégzés helye

    2330 Dunaharaszti

  • Fizetés

    Nettó 400e - 800e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

3D-s modellek alapján gyártási dokumentációk készítése, gyártási munkálatok felügyelete, műszaki képzéseken szakmai koordinációs feladatok ellátása.

Cégünk rozsdamentes acélszerkezet gyártási tevékenysége mellett hegesztő, ipari gépész és gépész technikus szakképzéssel is foglalkozik, ezeken a szakokon részvételi lehetőséget biztosítunk kollégáink számára oktatóként vagy tanulóként.

Elvárások

- tapasztalat fémszerkezetgyártásban
- Solid Edge tervezői szoftver ismerete
- megbízhatóság és alaposság

Előnyt jelent

- nyitottság új feladatokra
- széles műszaki érdeklődés
- jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

- jó munkahelyi légkör
- változatos munkavégzés
- versenyképes bérezés és egyéb juttatások
- szakmai fejlődés lehetősége
- különböző szakmai képzések
- lehetőség, hogy kipróbálja magát szakmai oktatóként

Céginformáció

A Direct-Line Kft. fő profilja rozsdamentes acél medencék, jakuzzik, folyókák és töltőipari berendezések tervezése, gyártása és telepítése, emellett hegesztő, ipari gépész és gépész technikus képzést folytatunk felnőttoktatás keretein belül.

Jelentkezés szakmai önéletrajzzal az alábbi elérhetőségek egyikén:
2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos utca 14.