Műszaki projektmenedzser

  • Cég neve

    Hunland Group Holding Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Cégcsoportunk immáron 30 éves múltra visszatekintő, mára több, mint 800 főt számláló, folyamatos fejlődésben lévő piacvezető vállalat, mely jelenleg is az élőállat kereskedelem globális piactere – kapocs az állattenyésztők és kereskedők között.
Sikerünk kulcsa a dinamizmus, a lendületes és kitartó csapatmunka, melynek Te is részese lehetsz!
Cégcsoportunk most építőipari divíziójába MŰSZAKI PROJEKTMENEDZSER munkatársát keresi, várjuk jelentkezésed erre a pozícióra!

Milyen feltételeket biztosítunk?

Cégcsoportunk struktúrájából adódóan sokszínűséget, változatosságot, modern munkakörnyezetet biztosítunk, és elkötelezettek vagyunk a felelős állattartás iránt. Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyt, folyamatos képzési és fejlődési lehetőséget nyújtunk kollégáink számára.
Munkatársaink lételeme a siker – ha Te is erre vágysz, a Hunland teljes odaadással támogatja ambícióid megvalósítását!

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Kivitelezés műszaki és gazdasági előkészítése
  • Kiviteli tervek felülvizsgálata, ellenőrzése
  • Költségvetések készítése, árazása, ártükrök készítése
  • Beszállítói, alvállalkozói ajánlatok értékelése, szerződések előkészítése
  • Felmérések készítése
  • A kivitelezési munkák dokumentálása felelős műszaki vezető és műszaki ellenőr mellett
  • Tervezési részfeladatok ellátása

Mit várunk tőled?

  • Magasépítő szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • Analitikus gondolkodás, tulajdonosi szemlélet
  • MS Office magabiztos használata, tervezői program ismerete pL.: ArchiCAD, AutoCAD stb.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Angol/holland nyelvismeret
  • Nagyobb volumenű, acél szerkezetű, ipari és mezőgazdasági épületek tartószerkezeti tervezésében, méretezésében, és előkészítésében szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Műszaki előkészítő