Műszaki projektfelelős (épületgépész / klímatechnika területen)

  • Cég neve

    Unit Trade Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Kamaraerdei út 2.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Épületgépészeti, klímatechnikai tervdokumentációk műszaki tartalmának elemzése, felülvizsgálata, véleményezése
  • Legoptimálisabb műszaki tartalom meghatározása, kiválasztása
  • Műszaki-/árajánlatok elkészítése
  • Projektek teljeskörű menedzselése és nyomon követése tervezéstől a megvalósulásig
  • Műszaki tárgyalások lefolytatása tervezőkkel, kivitelezőkkel, műszaki szakértőkkel, megrendelőkkel, beszállítókkal, gyártókkal
  • Értékesítők munkájának támogatása

Elvárások

  • Minimum felsőfokú iskolai végzettség (épületgépész területen)
  • Angol nyelv ismerete (legalább írásban)
  • Precizitás
  • Csapatjátékos
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Év végi bónusz lehetőség
  • Angol nyelvtanfolyam 100%-os támogatása
  • Szakmai fejlődési és képzési lehetőségek biztosítása
  • Prémium márkák képviselete
  • Előrelépési lehetőség biztosítása
  • Munkavégzéshez szükséges technikai háttér (céges telefon, laptop)
  • Klimatizált, jól felszerelt modern irodai környezet
  • Ingyenes konditerem használat az irodaházban, hétvégén is
  • Csapatépítő bulik (évente min. 2 alkalommal)
  • Szülinapi torta, sütemény
  • Dinamikusan fejlődő, humorban gazdag, fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Heti öt nap, napi 8 óra (pénteken rövidített munkanap)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk a hazai épületgépész piac meghatározó szereplőjeként, az alábbi munkakör betöltésére keres új munkatársat a műszaki osztályának bővítéséhez klíma, hűtés, légtechnika területre: Műszaki projektfelelős épületgépész mérnök (épületgépész / klímatechnika területen).