Műszaki projekt előkészítő

  • Cég neve

    REMMERS UNGARN Kft.

  • Munkavégzés helye

    2051 Biatorbágy

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Remmers Ungarn Kft Építőipari üzletága,

pozícióra állásajánlatot hirdet:

Az innovatív ötleteket gyakorlati megoldásokká fejlesszük
Tartozz Te is hozzánk!

Biatorbágyon, igényes munkakörnyezetben, biztos háttérrel,
 jó csapattal, német technológiai hátérrel várunk!

Feladatkörök:

  • Beérkező ajánlatkérések, megkeresések kezelése, ajánlatadás készítése
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, szakkivitelezőkkel, beszállítókkal
  • Anyagrendelések, anyagkiszállítások koordinálásában történő részvétel
  • Területi képviselőkkel történő kapcsolattartás

Elvárások

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • műszaki, építőipari szakirányú végzettség (min. középfokú)
  • MS Office programok magabiztos ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol/német nyelvtudás
  • Autocad/Archicad programok alapszintű ismerete
  • Felsőfokú műszaki építőipari végzettség
  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai fejlődés, változatos projektek
  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • teljes munkaidő
  • egyéb juttatások

  • fényképes önéletrajzzal és nettó fizetési igény megjelölésével