Műszaki osztályvezető

  • Cég neve

    UV Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1042 Budapest, Munkásotthon utca 66.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Műszaki osztály feladatainak irányítása. Az UV Zrt. által kezelt ingatlanok üzemelésének műszaki felügyelete, a biztonságos üzemelés biztosítása és a helyszíni ellenőrzések teljesítése
  • bérlemény ellenőrzések kapcsán felmerülő műszaki problémák kezelése
  • karbantartási, felújítási munkák előkészítése
  • rendszeres karbantartást igénylő munkák szervezése, ellenőrzése
  • műszaki ellenőrzések átadás-átvételek lebonyolítása
  • kezelt ingatlanokat érintő hatósági határozatban foglalt műszaki feladatok végrehajtása, végrehajtásának ellenőrzése
  • műszaki állapotfelmérések, nyilvántartások, költségvetések készítése
  • javaslat a felújítási és karbantartási munkákra, tervezetek előkészítése felmérések alapján

Elvárások

  • precizitás, pontos, önálló munkavégzés
  • kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • megbízható számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • felsőfokú műszaki végzettség

Előnyt jelent

  • vezetői tapasztalat
  • szervezői tapasztalat
  • tervezői jogosultság
  • műszaki ellenőri jogosultság
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes munkabér
  • stabil munkahely
  • cafeteria juttatások

Jelentkezni motivációs levéllel és bruttó bérigény jelöléssel.