Műszaki operátor

  • Cég neve

    MEDI-RADIOPHARMA KFT

  • Munkavégzés helye

    2030 Érd, Tolmács utca

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Mi, a Medi-Radiopharma Kft-nél a hosszútávú, fenntartható növekedésre koncentrálunk, olyan közvetlen, barátságos légkört teremtünk és tartunk fenn, ahol a szakmai tudásodat szélesítheted és kiváló szakemberekkel működhetsz együtt. Ezenfelül rendszeres képzések által az egyéni fejlődésedet is támogatjukúgy,hogy a munka és magánélet egyensúlyára is odafigyelünk.
Szeretnél a diagnosztikumok gyártásában nemzetközileg is elismert, új gyártóüzemet létesítő és 80 országgal kereskedelmi kapcsolatot ápoló, dinamikusan fejlődő cégünk megbecsült munkatársa lenni?

Amennyiben igen, csatlakozz hozzánk az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak rád?

  • a termelési folyamatok kiszolgálása, gépbeállítások elvégzése
  • eseti műszaki hibák elhárítása és ennek dokumentálása
  • az éves karbantartási terv alapján a betervezett karbantartások elvégzése és ennek dokumentálása
  • műszaki raktárkészlet kezelése
  • épületüzemeltetési feladatok ellátása

Olyan munkatársat keresünk, aki…

  • középfokú műszaki végzettséggel rendelkezik (gépipari és/vagy villamosipari végzettségű)
  • műszaki karbantartásban minimum 3 éves szakmai tapasztalatot tudhat maga mögött
  • jártas a gyártósori gépek, berendezések programozásában
  • rendszer szemléletű (gép és folyamat)
  • felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezik (excel, word)
  • önálló és csapatmunkára is nyitott személyiség
  • a felmerülő problémák megoldásában, precíz, kitartó és türelmes hozzáállású, megoldás orientált
  • megbízható és felelősségteljes a munkavégzésében
  • ‘B’ kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Munkarend: hétfőtől-péntekig történő munkavégzés, az új gyár indulását követően 2 műszakos munkarend.

Amit értékelünk, ha van…

  • műszaki anyagok kezelésében, beszerzésében, gazdálkodásában szerzett tapasztalat
  • gyógyszeripari/vegyipari/élelmiszer ipari gyártósori tapasztalat
  • nyomástartó edények szerelésének és karbantartásának ismerete
  • épületgépészeti ismeretek
  • hidraulika/pneumatikai ismeretek
  • villamosipari alapismeretek
  • angol nyelv ismeret

Amit mi kínálunk Neked…

  • versenyképes bérezés, céges egészségbiztosítás
  • éves bónusz a vállalati eredménytől függően
  • munkába járás költségeinek térítése
  • kiváló szakmai lehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • inspiráló munkahelyi kultúra

A munkavégzés helye: Érd
Vasúton Budapest- Kelenföld megállótól akár 10 perc alatt eljutsz hozzánk.
Székhelyünk fekvése autóval történő közlekedés (M6, 6-os út, 7-es út) szempontjából is kedvező.

Cégünkről a honlapunkon találsz bővebb információt.
Várjuk jelentkezésedet magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal!