Műszaki Oktatási Munkatárs

  • Cég neve

    Magyar Suzuki Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Esztergom

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Disztribútorok, márkakereskedők és gépjárműjavítók elméleti és gyakorlati továbbképzésének teljeskörű menedzselése (tervezéstől a kivitelezésig)
  • Javítási célszerszámok, műszerek beszerzése, kontrollálása
  • Szerviz műhely és oktatóterem menedzsmentje, hulladékkezelés
  • Műszaki segélyvonal kezelése
  • Szervizek műszaki támogatása
  • Oktatásokon való részvétel
  • Suzuki által létrehozott programok koordinálása (pl. szerelői verseny, szerviz minősítési rendszer stb.)
  • Minőségi problémák kivizsgálása

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség (technikum vagy mérnökasszisztens)
  • Gépjármű-technikai ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség, nagyfokú önállóság

Előnyt jelent

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Ambiciózus, fiatal csapat
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér egy nagymúltú autógyárban
  • Jól tervezhető munkaidő-beosztás
  • Ingyenes melegétkezési lehetőség napi egyszer
  • SZÉP kártya juttatás
  • Kedvezményes vásárlási lehetőségek a környéken
  • Kedvezményes Suzuki vásárlási lehetőség
  • Képzési, továbbképzési, előrelépési lehetőség
  • Dolgozói ajánlói program, ahol Te ajánlasz, mi fizetünk!
  • Széleskörű ötletmenedzsment rendszer: díjazzuk az ötleteid

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd