Manpower Munkaerő-Szervezési Kft. logo

Műszaki menedzser

  • Cég neve

    Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest

  • Elvárások

    • Angol felsőfok vagy
    • Német felsőfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Összefogod a 4 fős tervezői csapatunkat. Koordinálod munkájukat, ellátod a szükséges műszaki információval, ami nálad gyűlt össze.
  • Te leszel a kapcsolat a cégcsoport (magyar, angol, német, francia, lengyel, spanyol) projektmenedzserei és a magyar gyártás között: a felmerülő technikai kérdéseket megválaszolod a rendelkezésedre álló rajzok és információk alapján. Szükség szerint konzultálsz a konstrukciós tervezőkkel illetve gyártási csoportvezetőkkel.
  • Központi szerepet töltesz be a tervezés és a gyártás között is: a gyártás során felmerülő kérdések, problémák esetén segítesz a műszaki rajzokban eligazodni, kiegészítő műszaki iránymutatást, segítséget adsz, amely fontos lehet az implementálás során.
  • Általános műszaki támogatást adsz a hozzád forduló kollégáknak
  • Aktívan használod az ERP / Intranet rendszereket

Elvárások

  • Releváns végzettséggel rendelkezel mérnöki területen
  • Folyékonyan beszélsz németül vagy angolul
  • Kényelmesen bánsz a műszaki dokumentációval és eszközökkel
  • Jól kommunikálsz másokkal, jól tudsz csapatban dolgozni

Előnyt jelent

  • Gépészmérnöki diploma
  • Német nyelvtudás
  • SolidWorks és Autocad szoftverek ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • 100%-ban bejelentett versenyképes fix jövedelem
  • Jó munkakörülmények és jó munkahelyi légkör (lapos hierarchiák, baráti kapcsolatok)
  • Nemzetközi hátterű munkahely
  • Folyamatos kihívások, kreatív munka az egyedi terméknek köszönhetően
  • Jó megközelíthetőség (metró és villamosmegálló a közelben)

Céginformáció

Partnercégünk nemzetközi nagyvállalatok számára gyárt és értékesít arculati elemeket, reklám berendezéseket. Hozzájuk keresünk német vagy angol nyelvtudással rendekező kollégákat Műszaki menedzser pozícióban.