Műszaki menedzser

  • Cég neve

    HRCV Kft.

  • Munkavégzés helye

    8400 Ajka

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Projektekhez kapcsolódó árajánlatok készítése, műszaki előkészítés
  • Beérkezett ajánlatok, költségvetések felülvizsgálata
  • Alapanyagkimutatások készítése, alapanyagok mennyiségi felmérése
  • Árajánlatok bekérése, versenyeztetése
  • Kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal, Partnerekkel
  • Szakmai csapat irányítása

Elvárások

  • Minimum 3 év acélszerkezet-gyártásban vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Gépésztechnikus vagy releváns közép-/felsőfokú műszaki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Stabil műszaki háttér
  • Magabiztos műszaki rajz, MS Office és tervezőszoftver ismeret (AutoCAD, Solidworks, Solidedge)
  • Terhelhetőség és rugalmasság, proaktív és felelős munkamorál
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Műszaki területen szerzett vezetői gyakorlat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Műszaki tervezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Dinamikus és lendületes munkakörnyezet
  • Piacképes juttatási csomag (alapbéren felül évi két extra bónusz és béren kívüli juttatások)
  • Együttműködő és összetartó légkör, csapatépítő programok
  • Hosszú távra tervezhető karrierút szakmai fejlődéssel
  • Erős műszaki háttértámogatás
  • Az ideális jelentkező számára Partnerünknél nyitott lehetőség van arra, hogy vezetői készségeit és technikai szaktudását egyaránt kamatoztassa, valamint részt vegyen egy dinamikus és összetartó csapat fejlesztésében.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Partnerünk dinamikusan fejlődő és innovatív műszaki területen tevékenykedő vállalkozás, mely elkötelezett amellett, hogy tehetséges szakembergárdájával piaci pozícióját tovább erősítse. Az ideális jelöltünk erős technikai háttérrel rendelkező szakember, aki határozott, magabiztos fellépésű, céltudatos döntéseivel és magas fokú felelősségvállalásával aktív részvételt vállal a projektek zökkenőmentes előkészítésében, lebonyolításában. Felismeri a cég sikerének közvetlen kapcsolatát saját munkájával. Fontos Partnerünk számára, hogy kollégájuk direkten, hatékonyan és együttműködően tudjon kommunikálni mind megbízóik, mind csapattársaik irányában. A várt munkatárs iniciatívát mutat a problémák hatékony megoldása érdekében, priorizál, kollégái követik őt. Részese a vállalati kultúrának, hozzájárul a pozitív munkahelyi légkör kialakításához. Tudatosan gondolkodik a hosszú távú eredményesség és a cég fejlődése terén.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük, csatolja önéletrajzát. Keresni fogjuk a továbbiakkal kapcsolatban!