Műszaki menedzser

  • Cég neve

    GOLDI MOBILITY Kft.

  • Munkavégzés helye

    2300 Ráckeve

  • Fizetés

    Nettó 500e Ft havi bér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Különféle közbeszerzési pályázatok kidolgozásának elősegítése
  • Értékesítés utáni buszos vevőszolgálat koordinálása
  • Buszos divíziónk műszaki háttértámogatása
  • Társaságunk marketing tevékenységének felügyelete

Elvárások

  • Felsőfokú közlekedésmérnök vagy gépészmérnök végzettség
  • Autóbuszok üzemeltetése során szerzett tapasztalat
  • Közlekedési cégeknél szerzett tapasztalat
  • Tömegközlekedési járművek műszaki ismerete(Autóbuszok,Villamosok, Metrók)

Előnyt jelent

  • Angol vagy Német nyelvvizsga
  • C,D típusú jogosítvány
  • Autóbuszokkal kapcsolatos jogszabályi környezetben való jártasság

Amit kínálunk

  • 44 éves múltú, 34 éves Kft, folyamatosan fejlesztő és fejlődő magyar, családi vállalkozás
  • Családias légkör
  • Versenyképes jövedelem megegyezés szerint
  • Szolgálati autó,telefon,laptop
  • Rugalmas munkaidő
  • Fejlődési és karrier lehetőség
  • SZÉP kártya,bónusz

Céginformáció

Társaságunk tevékenysége :
  • Elektrotechnikai, elektronikai és
    mechanikai szerelés és gyártás
  • Kábel szerelés,különféle rendszerek összeszerelése
  • Kis és közepes darabszámú kézi
    forrasztás,hegesztés speciális igények szerint
  • CNC,NC fémmegmunkálás
  • Elektromos autóbuszok összeszerelése, értékesítése
  • Elektromos töltők összeszerelése, értékesítése
  • Hidrogén üzemanyagcellás autóbuszok összeszerelése
  • Hidrogén üzemanyagcellás drónok összeszerelése

Fényképes önéletrajzzal.