Műszaki menedzser

  • Cég neve

    Budapest Party Service Kft.

  • Munkavégzés helye

    1067 Budapest, Paulay Ede utca 7.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Sport támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Egységekben felmerülő műszaki kérdések gazdaságos megoldásának szervezése, kivitelezése, az elvégzett munkák ellenőrzése
  • Hatékony és gazdaságos üzemeltetés műszaki támogatása
  • Helyszíni bejárások, felmérések a projektek megkezdése előtt
  • Beruházások ütemterveinek, hatósági és engedélyezési folyamatainak nyomon követése
  • Új egységeink létesítésének, beruházásainak megrendelői oldalról történő koordinálása. Ütemtervek összeállítása, hatósági és engedélyezési folyamatainak nyomon követése, tervező és kivitelező alvállalkozók megpályáztatása, kiválasztásában való részvétel
  • Beruházási, üzemeltetési munkák ellenőrzése, felügyelete
  • Műszaki tartalmú beszerzések kezelése, tendereztetése
  • Szerződések, teljesítésigazolások előkészítése, kezelése és nyomon követése
  • Kapcsolattartás a kollégákkal, partnerekkel

Elvárások

  • Műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki-gazdasági szemléletmód
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Napi étkezés és kávé biztosítása :)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, Szakmai képzések biztosítása
  • Kedvezményes céges angol oktatás, AYCM lehetőség és még sok más céges akció :)
  • Hosszútávú, stabil cégcsoport
  • Szakmai megbecsülés
  • Jó hangulat, klassz és támogató csapat

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Budapest Party Service Magyarország egyik legnagyobb forgalmú rendezvény-gasztronómiával foglalkozó cégének tagja, amely immár 21 éve működik. Cégcsoportunk üzemelteti a Budapest 6 pontján lévő VakVarjú éttermekethárom önkiszolgáló éttermet (Mákvirág Étterem, Adásszünet Bistro, Bodza Bistro), a Monkey Bistro-t a Várkert Bazárban, valamint a Dobay Cukrászdát.

Amennyiben felkeltette a hirdetés az érdeklődését, kattintson a "Jelentkezem" gombra.