Műszaki koordinátor - TERC ismerettel - Budapest 1. kerület

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Főbb feladatok, munkák

  • Jogszabályi és hatósági előírások alapján végzett mérések, felülvizsgálatok és rendszeres ellenőrzések ütemezése, elvégeztetése és dokumentálása;
  • Alvállalkozók irányítása, teljesítések nyomon követése;
  • Tervdokumentációk ellenőrzése;
  • Karbantartási ütemterv készítése, alakulásának nyomon követése;
  • Szolgáltatási munkák ellenőrzése;
  • Árajánlatok szakmai elemzése, alvállalkozók versenyeztetése;
  • Árajánlatok és költségvetés készítése;
  • Munkalapok kezelése, adminisztratív feladatok elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Épületüzemeltetésben szerzett releváns tapasztalat;
  • TERC VIP program önálló, gyakorlott, naprakész használata;
  • Műszaki érzék, affinitás;
  • Operatív munkairányítás;
  • Talpraesettség, jó szervezőkészség;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Technikusi végzettség (elektromos, gépész, építész)
  • Épületfelügyeleti rendszer üzemeltetésében szerzett tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Monotonitástűrés.

Amit kínálunk

  • Továbbképzés, fejlődési lehetőség, belső képzési rendszer, mentor program segíti az integrációt és a karrierépítést;
  • Rövid időn belül lehetőség van a széles körű szakmai tapasztalat bővítésére;
  • Az új munkatárs jól felszerelt, kulturált irodai környezetben, dinamikusan fejlődő, fiatalos, barátságos kollektívában dolgozhat;
  • Stabil, hosszú távú, határozatlan idejű, 100%-os bejelentéssel járó munkaviszony.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Üzemeltető
  • Műszaki előkészítő

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest I. vagy XIII. kerület

Munkaidő: 8 órás, teljes munkaidő