Műszaki koordinátor (technikus)

  • Cég neve

    Apex Tool Group Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Szerszám ellenőrzés, - kalibrálás, - javítás koordinálása, megszervezése
  • Javítások / kalibrálások végrehajtásának ellenőrzése
  • Átalakítások levezénylése, átalakításokban való aktív részvétel
  • Anyagbeszerzéssel kapcsolatos ügyintézés (ajánlatkérés, ajánlat, ár egyeztetés, megrendelés)
  • Wlan szerszámok bevezetésének koordinálása
  • Egyedi bitek és EC szerszám-ellentartók tervezéséhez szükséges adatok beszerzése,   gyártásának menedzselése
  • Átalakításokkal kapcsolatos ajánlatok előkészítése értékesítési terület részére
  • Szerszám karbantartások, javítások bevezetése, kivitelezése
  • Csavarozó vezérlők üzembehelyezése, paraméterezése
  • Csavarozó vezérlőkkel kapcsolatos reklamációk kezelése, feldolgozása, szaktanácsadás vevő részére
  • Megrendelővel történő kapcsolattartás
  • Mérőeszközfelügyelet támogatása
  • Ajánlatok írása Camos rendszerben; SAP használat
  • Munkaügyi és egyéb nyilvántartásokkal kapcsolatos ügyintézés

Elvárások

  • technikusi végzettség (ideális esetben mechanikai területen)
  • néhány év ipari/gyártási területen szerzett tapasztalat (egyedi gépgyártás, szerszámkészítés, műszerész terület)
  • magabiztos felhasználói számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook, Teams)
  • kommunikációképes németnyelv-tudás

Előnyt jelent

  • angolnyelv-tudás
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • 1 műszakos munkavégzés
  • versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • nemzetközi környezet, fejlődési lehetőség
  • képzések

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Apex Tool Group (ATG) cégcsoport kézi és elektromos szerszámok, szerszámtárolók, fúrótokmányok, és elektronikus forrasztási termékek 1,4 milliárd dollár forgalmú gyártója.
Az ATG cégcsoport világszerte 6000 alkalmazottjával erős, megbízható márkát képvisel. Vezető márkáink közé tartozik a Cleco®, Weller® GEARWRENCH®, SATA®, Crescent® és az APEX®, továbbá számos további saját címkés termékünk létezik a főbb nemzetközi kiskereskedők számára. Támaszkodva az 1800-as években kezdődött hagyományainkra, termékeink ma már olyan nemzetközi iparágak széles körét támogatják, mint autóipar, repülőgépipar, elektronika, energia, ipari- és fogyasztói kiskereskedelem.

Folyamatos fejlődésünk része új üzleti partnerkapcsolatok kiépítése mellett a meglévő ügyfelek igényeinek folyamatos, kiemelkedő színvonalú kiszolgálása: prémium minőséget képviselő CLECO márkájú termékeinkkel és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatásokkal támogatjuk őket.

Amennyiben érdekli az álláslehetőség, a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el nekünk szakmai önéletrajzát!