HATAGRO Baromfitechnológia Kft. logo

Műszaki koordinátor

  • Cég neve

    HATAGRO Baromfitechnológia Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Projektek koordinálása
  • A megrendelő partnerek baromfitechnológiai beruházásainak és azok folyamatos működésének támogatása
  • Műszaki igazgató munkájának támogatása

Elvárások

  • Közép-/felsőfokú műszaki végzettség
  • Aktív angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Műszaki rajz ismeret előnyt jelent
  • Minimum 3 év munkatapasztalat műszaki területen
  • Beruházások területén szerzett tapasztalat
  • MS Office - Word, Excel - erős felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló szervező és kommunikációs készség
  • Precíz, pontos és rugalmas munkavégzés
  • Utazási hajlandóság az ország egész területén
  • Terhelhetőség és stressztűrő képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Támogató csapat, hatékony munkavégzés
  • Cégautó, notebook, mobiltelefon

Céginformáció

A több mint 25 éves HATAGRO Csoport., amely a német Big Dutchman multinacionális cég baromfi tartástechnológiai rendszereinek kizárólagos magyarországi forgalmazójamező.

Várjuk jelentkezését fényképes magyar nyelven írt önéletrajz beküldésével.