Műszaki kontrolling szakértő

  • Cég neve

    MVM Démász Áramhálózati Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szeged

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • A műszaki kontrolling elemzések és az ezekhez szükséges adatgyűjtési feladatok tervezése, szervezése és összehangolása
  • Rendszeres és eseti műszaki adatszolgáltatások elvégzése más szakterületek részére
  • Stratégiai célkitűzésekben, eszközstratégiai tervezésben illetve hálózati éves és középtávú műszaki mennyiségi tervezésben való részvétel valamint végrehajtásának ellenőrzése
  • A rendelkezésre álló belső és külső erőforrás kapacitástervezése, folyamatos ütemezése, ellenőrzése, hatékonysági elemzések készítése
  • Tervkövetés és várható terv teljesítés készítése
  • Hatékonyságjavítási lehetőségek valamint a nem megfelelő működési és végrehajtási folyamatok feltárása, javítása

Amit kérünk

  • Gazdasági és/vagy műszaki szakirányú felsőfokú végzettség
  • Erőforrás-gazdálkodás koordinálásában, adatgyűjtésben szerzett műszaki szempontú vagy villamos elosztóhálózat üzemeltetés területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Műszaki informatika rendszerek (MIRTUSZ, MIRTUSZ- WPC) felhasználó szintű ismerete
  • SAP rendszerek (SAP CO, MM, IS-U) felhasználó szintű ismerete

Előnyt jelent

  • Kislétszámú munkacsoport, vagy projekt feladat koordinációjában szerzett tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Biztos, stabil vállalati háttér
  • Teljesítmény alapján járó bónusz
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztári és egészségpénztári hozzájárulás, magán egészségbiztosítás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling