MAM BUDA PROJECT Kft. (Kimpton BEM Budapest*****) logo

Műszaki karbantartó

  • Cég neve

    MAM BUDA PROJECT Kft. (Kimpton BEM Budapest*****)

  • Munkavégzés helye

    1027 Budapest, Bem József tér 3.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A Kimptonban-ban minden nap változatos, kihívásokkal teli, de többnyire:

  • Szorosan együttműködsz a műszaki osztály menedzserével – miközben időnként önállóan, kreatív megoldásokkal cselekszel
  • A mindennapi tevékenységek és megbízásokat végzel el, hogy a műszaki csapat kivételes vendégélményt biztosítson
  • Szolgáltatás-helyreállítási irányelveket hajtasz végre a vendégek teljes elégedettségének biztosítása érdekében
  • A vendégek jelzései esetén gyors és szakszerű megoldást nyújtasz
  • Felelősségteljesen elvégzed a tervezett és ad hoc karbantartásokat
  • Ellenőrzöd a gépházat, vendégszobákat és a közösségi tereket az előírások szerint
  • Az elvégzett feladatokról jelentéseket készítesz
  • A kollégákkal csapatszellemben, egymást segítve dolgozol, kellemes  munkahelyi környezetben eredményesen fejlődsz
  • Hozzájárulsz a kellemes munkahely légkör fenntartásához

Elvárások

Téged keresünk, ha:

  • Szakirányú végzettséggel rendelkezel (minimum középfok).
  • Elhivatott vagy a szakmád és a munkád iránt
  • Pontosan határidőket betartva végzed el a munkád
  • Szorgalmasan és tisztelettudóan dolgozol és munkaidőben lehet rád számítani
  • Munkádat igényesen és a környezetedre ügyelve végzed a mindennapokban

Előnyt jelent

  •  Hotelben dolgoztál, változatos műszaki és gépészeti tapasztalatot szereztél.
  • Társalgási szinten beszélsz angolul

Amit kínálunk

  • Része lehetsz a hotel nyitócsapatának.
  • Stabil, nemzetközi háttér.
  • Szakmailag felkészült és emberközpontú vezetés.
  • Igényes, modern luxus szállodai munkakörnyezet.
  • Hosszútávú munkalehetőség, teljes bejelentéssel.
  • 13. havi fizetés.
  • Ingyenes személyzeti étkezés.
  • Egyéb juttatások

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

2024 nyarán nyílik az első Kimpton Hotels & Restaurants szálloda az IHG Hotels and Resorts csoport tagjaként Budapesten.
Csatlakozz a hozzánk és segíts felépíteni Budapest legújabb luxus lifestyle szállodáját, a Kimpton BEM Budapest hotelt, a nyitócsapat tagjaként!

Jelentkezésed várjuk, amennyiben a pályázati kiírásnak megfelelsz. A "JELENTKEZEM" gomb megnyomásával csupán néhány kattintással könnyedén beadhatod pályázatod .