Műszaki igazgató

  • Cég neve

    Get Work Trend Kft.

  • Munkavégzés helye

    4300 Nyírbátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Élelmiszeripari területen tevékenykedő partnercégünkhöz keressük az új munkatársat!

Főbb feladatok:

  • A cég műszaki, üzemeltetési, karbantartási, energia ellátási, beruházási feladatainak irányítása, koordinálása,
  • Műszaki területet érintő:
    • fejlesztés, tervezés
    • szabályok betartatása
    • költségek optimalizálása
  • Gépek, berendezések cseréjére, beszerzésére vonatkozó javaslattétel,
  • Gépek folyamatos karbantartásának megszervezése a karbantartási utasításoknak megfelelően,
  • Évente beruházási és felújítási terv javaslat, valamint karbantartási ütemterv összeállítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • 3-5 év műszaki, vezetői tapasztalat.

A munkavégzés helye:
  • Nyírbátor

Amint kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos, mozgalmas feladatok

  • Jelentkezz a "jelentkezem" gomb megnyomásával!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848
minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021