Műszaki főmunkatárs

  • Cég neve

    Kőröstej Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Népfürdő utca 22.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Műszaki igazgató munkájának támogatása
  • A 4 élelmiszergyártó üzemünk műszaki beszerzési feladatainak kezelése
  • Részvétel a műszaki beruházási projektekben
  • Ajánlatkérések lebonyolítása, beszállítók versenyeztetése
  • Szerződések előkészítése, a vállalat számára legelőnyösebb szerződéses feltételek elérése
  • Üzemrész megvalósítás, bővítés, átalakítás, termék gyártás áttelepítés projektek műszaki oldalról történő koordinálásában részvétel
  • Beruházási, beszerzési projektek folyamatos nyomon követése, rendszeres beszámolás a műszaki igazgató felé
  • Műszaki beszerzésekhez, beruházásokhoz kapcsolódó adminisztrációs munkák elvégzése
  • Döntés előkészítés a vezetőség részére
  • Belső szakterületekkel történő aktív együttműködés, szakmai támogatás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan élelmiszeripari gépészmérnök)
  • Legalább 5 év élelmiszeripari gyártóvállalatnál (előny: tejipar, húsipar) vagy gépgyártó/forgalmazó vállalatnál műszaki területen szerzett releváns tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő kereskedői véna
  • Rugalmasság, utazási hajlandóság,B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló szervező és problémamegoldó képesség
  • Döntési képesség, határozott, lendületes és innovatív személyiség
  • Felelősség- és költségtudatos szemlélet, precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • 3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő, stabil vállalati háttér
  • Értékteremtő feladatok és kihívások Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál
  • Felelősségteljes pozíció, sokrétű szakmai fejlődési lehetőség és kihívások egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (céges autó, SZÉP kártya, dolgozói biztosítás, dolgozói sajtcsomag, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények)

Céginformáció

Az 1991-ben alapított Kőröstej Csoport a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres, országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató,
legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.
4 gyártóüzemünkben egyedi technológiákkal kiváló minőségű sajtok készülnek,
melyeket 5 kontinens több mint 50 országába exportálunk.

Amennyiben a hirdetés alapján szívesen dolgoznál velünk, küldd el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzod bérigényed megjelölésével! Várjuk jelentkezésedet!