Toyota Anyagmozgatás Magyaro. Kft. logo

Műszaki felülvizsgáló

  • Cég neve

    Toyota Anyagmozgatás Magyaro. Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol alapfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A Toyota Material Handing Europe elkötelezett amellett, hogy az anyagmozgatási megoldásokat kereső ügyfelek első számú partnere legyen. Ezt úgy értjük, hogy magas minőségű, innovatív termékeket, szolgáltatásokat és hozzáadott értéket képviselő megoldásokat kínálunk, miközben az erőforrásokat fenntartható, társadalmilag és környezeti szempontból felelős módon alkalmazzuk.
Jelenleg állványrendszer részlegünkre keressük új kollégánkat.
Ha szívesen szereznél ismereteket a raktári állványrendszerek világában, akár rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal, ez a lehetőség Neked szól!

Feladatok:

Szakmai feladatok:

  • Állványrendszerek műszaki felülvizsgálata komplett ügyintézéssel,
  • Felülvizsgálattal kapcsolatos előzetes kapcsolatfelvétel partnereinkkel,
  • Felülvizsgálati megbízások előkészítése, megkötése, nyomon követése
  • Felülvizsgálati időpontok egyeztetése az ügyfelekkel,
  • Felülvizsgálatok végzése, kiszállással, helyszíni bejárással,
  • Felülvizsgálati bejárás alapján jegyzőkönyv elkészítése,
  • Felülvizsgálati jegyzőkönyv alapján javítási ajánlat elkészítése, azok nyomon követése,
  • Felülvizsgálat során tapasztalt bármilyen rendellenességek azonnali jelzése,
  • Felülvizsgálattal kapcsolatosan felmerülő kérdések egyeztetése közvetlenül az állványgyártó műszaki osztályával,
  • Szerelések, javítások helyszíni ellenőrzése,
  • Egyéb ajánlatok készítése (alkalmanként)
  • Fentiekhez tartozó komplett adminisztráció: nyilvántartások vezetése, dokumentumok archiválása, stb.
  • Céges software-ek alkalmazása a fentiekhez (GYÁRI KALKULÁTOROK, TERMÉK KATALÓGUSOK, AUTOCAD, STB.)

Elvárások:

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal
  • Magyarország területén utazási hajlandóság
  • A munkavégzés helye: Budapest, illetve országosan projekt helyszínek és telephelyek
  • Dinamikus, nyitott, rugalmas, személyiség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

Amit mi biztosítunk számodra:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező cégnél
  • Tanulási lehetőség, változatos feladatok, munkakörhöz kapcsolódó szakmai képzési lehetőségek
  • Dinamikus, lendületes csapat
  • Versenyképes bérezés, éves bonus, cafeteria, Élet-Baleset- Egészségbiztosítás
  • Vállalati gépjármű, mobil telefon és lap-top munkavégzéshez

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.