Műszaki és termelési vezető

  • Cég neve

    SIMOTRADE Kft.

  • Munkavégzés helye

    7081 Simontornya, Beszédes utca

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A Simotrade Kft termelési területének irányítása, beleértve a lakatos- festő- szerelő üzemeket és a műszaki háttértámogató csapatot (Technológia és Fejlesztés).
  • Gyártások indítása, gyártásütemezés, szükség esetén gyártások újraindítása, folyamatok fejlesztése.
  • Mintagyártások felügyelete.
  • Tervszerű megelőző karbantartás kialakítása és működtetése.
  • Költséghatékony termelés biztosítása.
  • A termelés területéhez tartozó eljárásrendek, szabályozók, háttér dokumentumok kialakítása, rendszeres felülvizsgálata, használatának visszaellenőrzése.
  • A részleg működési hiányosságainak feltárása, a munkamódszer javítása, fejlődőképességének biztosítása.
  • A termelés és a műszaki háttértámogatás munkafeltételeinek, működésének és az információ-áramlásának a biztosítása.
  • A feladatok megfogalmazása, rendszerezése és kiadása.
  • A termelési igazgatóság erőforrásaival (anyagi- és munkaerő) való gazdálkodás.
  • A beosztottak munkájának ellenőrzése, nyomon követése, szakmai segítségnyújtás, motiválás.
  • A minőségirányítás területe által meghatározott folyamatok véleményezése, betartatása, visszaellenőrzése.
  • Együttműködés a minőségbiztosítási auditok sikeres lebonyolításában.
  • Egyeztetés a beszerzéssel a gyártáshoz szükséges eszközök, segédanyagok, csomagolóanyagok megrendeléséről.
  • Rendszeres beszámolás a közvetlen vezető felé.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 5 év LEAN szemléletű termelési tapasztalat
  • Gyártási technológiai ismeretek és folyamatszemlélet
  • Vezetői gyakorlat
  • MS Office és vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Határidők betartása és betartatása
  • Minőségtudatos és tulajdonosi szemlélet
  • Határozott fellépés

Jellemzőid:

  • Átlátod és hatékonyan szervezed a teljes gyártási folyamatot.
  • Az adatalapú irányítás szemléletét képviseled.
  • Jártas vagy a LEAN szemléletű termelés működtetésében.
  • A határidő számodra sérthetetlen.
  • Mindig tudod, mikor és hol kell közbe lépned, hogy ne legyen fennakadás.
  • Számodra is a vevő elégedettsége a legfontosabb, mert tudod, hogy ebből lesz újabb megrendelés.

Előnyt jelent

  • Fémmegmunkáló-, vagy világítástechnikai cégnél szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • 8 órás a munkaidő és nincs hétvégi munkavégzés
  • 1 műszakban dolgozhatsz
  • Korszerű gyártóberendezésekkel felszerelt üzemet irányíthatsz
  • Hosszú távon tervezhetsz
  • Határozatlan idejű szerződésed lesz
  • A fizetésed a pozíciódhoz illeszkedik és bejelentett, ami mindig
  • időben és pontosan érkezik
  • Akár azonnal munkába állhatsz
  • Egy cégcsoport tagjaként stabil háttér
  • Biztonságos munkakörnyezet
  • Környezettudatosság

Céginformáció

A Simotrade Kft. 100 fős létszámával, valamint 6500 m² alapterületű üzem és iroda épületeivel, ma Magyarország egyik meghatározó lámpatest gyártója.
Több, mint 30 éve vagyunk jelen magyar gyártóként a hazai és európai világítástechnika piacokon. Versenyképes LED-es technológiával készült termékek széles választékát kínáljuk többek között az irodai és ipari szegmensekben. Megrendelőink igényeire gyorsan és rugalmasan reagálunk, személyre szabott, modern világítástechnikai megoldásokkal.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek, csatold fényképes önéletrajzod.