Műszaki és promóciós manager

  • Cég neve

    AVK Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 1,0M - 1,4M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

A cégcsoport által gyártott termékek promóciója, valamint ezen termékek műszaki háttértámogatása. Új partnerek keresése, új építőipari szegmensek bevonásával.

Elvárások

Ki vagy te?

Úgy gondoljuk, hogy egy dinamikus ember vagy, akinek valamilyen műszaki végzettsége van,mérnök is lehetsz, esetleg gépészként dolgozol vagy azzal egyenértékű munkatapasztalattal rendelkezel és mindezt még angolul is el tudnád mondani ha megkérdeznék. Jó személyes kapcsolatokat ápolsz, eredményes és tartós kapcsolatokat tudsz kiépíteni meglévő és jövőbeni ügyfeleinkkel. Ismeretekkel rendelkezel a vízi-közmű szektorban (Víz-szennyvíz-gáz területeken). Jól tudod megtervezni a saját időd, és tudsz boldogulni egy olyan professzionális környezetben, ahol még a napok is ritkán egyformák. Jó marketing és műszaki érzékkel rendelkezel. Fontos számodra a folyamatos növekedés mind a cég sikerei, mind pedig a saját kompetenciák terén.

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás.

Amit kínálunk

Magadra ismertél?

Ha egy ilyen pozícióban szeretnél dolgozni ennél a Globális cégnél, akkor ez a megfelelő hely neked, ahol önállóan, izgalmas és kihívásokkal teli pozícióban,prémium termékekkel és különböző innovatív megoldásokkal fogsz találkozni. A szakmai és személyes fejlődésed biztosított lesz szakképzett és elkötelezett kollégák között. Cégünk kultúrája vállalkozó szellemű, kiváló szakemberek dolgoznak nálunk, pozitív hozzáállással és nagy elkötelezettséggel. Kollégáink teljes támogatásban részesülnek és csapatmunkával érjük el az erős eredményeket. Egy olyan lehetőséget is kínálunk a pozícióval,hogy tudásod és tapasztalatod egy Globális ámde mégis egy családi tulajdonban lévő dán vállalkozás magyar leányvállalatában kamatoztasd.

Céginformáció

A cégcsoport egy globális piacvezető vállalat a mélyépítési vízi-közmű termékek gyártása terén. Cégcsoportunk által gyártott termékeink létfontosságú részét képezik infrastrukturális rendszereknek, amelyek magukban foglalják az ivóvíz ellátást, szennyvíz kezelést, földgáz elosztást,és tűzvédelmi rendszereket tesznek megbízhatóbbá. A cégcsoport egy családi vállalkozás a dániai Aarhus közelében lévő székhellyel, illetve 120 gyártó és értékesítést támogató céggel világszerte, valamint több mint 5000 alkalmazottal.

A jelentkezem gombra kattintva, fényképes magyar nyelvű önéletrajz csatolásával tudsz jelentkezni,ha el tudnád magad képzelni egy ilyen környezetben.