Műszaki értékesítő

  • Cég neve

    Worklife

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Hidraulikus rendszerek építésének, javításának és karbantartássával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

Elvárásaink:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség (kereskedelmi szakirány előny)
  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • Jó fizikai állóképesség
  • Angol nyelvtudás
  • Vevő orientált beállítottság

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • Pneumatikai ismeretek

Feladataid lesznek:

  • Meglévő és új ügyfelek magas szintű kiszolgálása
  • Ajánlatok bekérése beszállító partnereinktől
  • Árajánlatok készítése kivitelező, beruházó partnerek részére
  • Vállalatirányítási rendszerben történő önálló munkavégzés
  • Raktári rend fenntartása
  • Beérkező termékek átvétele
  • Pénztárkezelés

Mit kínálunk neked?

  • Versenyképes bérezés
  • Munkába járási támogatás
  • Egyműszakos munkarend
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Megbízóról:

Debreceni székhelyű partnercégünk 2003-ban alakult, azóta kiemelkedő teljesítménnyel szolgálja a hidraulikus rendszerek építésének, javításának és karbantartásának területét. Legyen szó tervezésről, szaktanácsadásról vagy magas minőségű hidraulikus elemek forgalmazásáról, ügyfelei széles körének nyújt megoldásokat. Megbízhatóságukat a korábbi projektek, referenciák alapján bizonyítják. Ha úgy érzed, rendelkezel kellő tapasztalattal jelentkezz műszaki értékesítőnek!

Legyél Te a következő új munkatársunk!

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.