Műszaki értékesítő

  • Cég neve

    TÜKÉSZ Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Ceglédi út 76.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Kecskeméti Tűzvédelmi üzletünkben műszaki beállítottságú, kereskedelmi ismeretekkel rendelkező munkatársat keresünk.
  • Kapcsolattartás meghatározott területen meglévő ügyfelekkel (személyesen, telefonon és elektronikus úton),
  • Sablonokban lévő árajánlatok készítése, nyilvántartások vezetése, ajánlatadás, nyomon követés,
  • Üzletbe érkező ügyfelek tűzoltó készülékeinek karbantartása, ennek adminisztrálása,
  • Telefonon beérkező ügyfél kérdések megválaszolása, terméktanácsadás,
  • Pénzügyi feladatok ellátása: számlázás, pénztárkezelés,
  • Kötött munkavégzési hely: Kecskeméti székhelyű üzletünkben.

Elvárások

  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook),
  • Jó kommunikációs, kíváló problémamegoldó, szervezési készség,
  • Ügyfélorientált gondolkodás, nyitott, rugalmas személyiség,
  • Középfokú (érettségi és vagy műszaki szakirányú) végzettség vagy ennek hiányában a szakmában eltöltött 2-3 év releváns aktív gyakorlat,
  • Adminisztrációt is kedveld, értéknek tartsd a pontosságot, precizitást.

Előnyt jelent

  • Középfokú műszaki, kereskedelmi végzettség,
  • Pénzügyi jártasság,
  • Kereskedelmi és vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat műszaki területen,
  • B kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Humán központú cégvezetés és munkafókusz,
  • Hosszú távú, teljes munkaidős álláslehetőség / Jól fogod magad érezni nálunk, mert…Mi hosszú távon tervezünk Veled,
  • Felelősségteljes, önálló munkád lesz,
  • Betanulásodat szakmailag erős munkatársi csapat támogatja,
  • Versenyképes de teljesítmény orientált jövedelem,
  • A munkavégzéshez minden eszközt biztosítunk (modern, új informatikai eszközök),
  • Igényes munkakörnyezet,
  • Dolgozói vásárlási kedvezményt adunk a munkatársainknak,
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalatnál,
  • Versenyképes, bejelentett fizetés, heti 40 órás alkalmazotti munkaviszony.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Tükész Kft | (tukesz.hu)
Cégünk egyéni vállalkozásként indult 30 éve Kecskeméten. A gyors fejlődés következtében 1994-ben megalakult a Tükész Kft, mely azóta is a megszokott minőségben nyújt széleskörű szolgáltatást meglévő és új ügyfelei számára. Tevékenységi körünk nem csak Bács-Kiskun megyére korlátozódik, több partnerünk országos hálózattal rendelkezik.
2021-ben tulajdonos és vezetőváltást követően telephelyünk is megújult!
2023-ban elnyertük az OFA Felelős Foglakoztató címét.
Tevékenységünk elsődleges irányvonala a tűzoltó készülékek karbantartása és a tűzoltó vízforrások felülvizsgálata (fali, föld alatti és földfeletti tűzcsapok, zárt és nyitott tűzivíz tározók), de ezen felül komplett tűzvédelmi és munkavédelmi szolgáltatás nyújtása is szolgáltatási palettánk részét képezik. Cégünk a Magyar Tűzvédelmi Szövetség alapító tagja. Több évtizedes szakmai háttérrel, és képzett szakember gárdával állunk ügyfeleink rendelkezésére.

Ha a fenti ajánlatunk elnyerte tetszését, kérjük, küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével
Az önéletrajzának elküldésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy munkatársaink az adatait adatbázisunkba rögzítsék.