Műszaki értékesítő (M/F/D)

  • Cég neve

    Still Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Játssz a legjobbak között: a STILL éllovas a testreszabott intralogisztikai megoldásokat kínáló szolgáltatók között. Az innovatív megoldások megtalálásában pozíciótól függetlenül minden munkatársunk döntő szerepet játszik. Nálunk változatos feladatokat találsz, nyitott közeg fogad, ahol bőséges szabad mozgásteret kapsz, hogy az ötleteid segítségével vállalatunk még tovább fejlődhessen.

Az országos lefedettségű, anyagmozgató eszközöket és intralogisztikai megoldásokat forgalmazó és after sales tevékenységet folytató cég munkatársat keres a következő munkakörbe:

Téged keresünk, ha célod:

  • magas színvonalú munkavégzéssel magas havi jövedelem elérése,
  • hosszú távú karrier egy stabil hátterű, német multinacionális cégnél,
  • változatos munka végzése izgalmas műszaki kihívásokkal,
  • lépést tartani a technikai fejlődéssel rendszeres hazai és külföldi oktatások keretében,
  • dinamikus, nagy mozgástérrel járó környezetben dolgozni.

Amivel támogatjuk céljai elérésében:

  • egy profi sales csapat kulcsemberévé szeretnénk tenni Téged,
  • teljes körű betanítást és folyamatos szakmai képzéseket adunk számodra,
  • modern technikai feltételeket biztosítunk (gépkocsi, iPad, laptop, telefon stb.),
  • alapbért + teljesítményarányos jutalékot nyújtunk,
  • egészségbiztosítást kötünk részedre, amellyel privát egészségügyi szolgáltatást vehetsz igénybe,
  • kötetlen munkarendben dolgozhatsz.

A következő feladatokban számítunk a szakértelmedre:

  • új és használt anyagmozgató gépek és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítése,
  • kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel, illetve új partnerek felkutatása,
  • az ügyfelek teljeskörű műszaki támogatása, szaktanácsadás, javaslattétel fejlesztési lehetőségekre,
  • piaci információk gyűjtése,
  • riportok valamint projekt statisztikák elkészítése,
  • a cég piaci képviselete, pozíciójának erősítése.

Rád van szükségünk, ha:

  • igényes vagy, dinamikus, eredményorientált és motivált személyiséged van,
  • műszaki beruházási javak, gépek értékesítésében szerzett min. 5 éves tapasztalattal rendelkezel,
  • közép- vagy felsőfokú végzettséged van (logisztika, műszaki, mérnöki),
  • magabiztosan beszélsz angolul és ismered a műszaki szaknyelvet,
  • B kategóriás jogosítványod van,
  • erős sales attitűd és értékesítő szemlélet jellemez,
  • kiválóan kommunikálsz írásban és szóban egyaránt,
  • elkötelezett vagy a folyamatos tanulás és fejlődés iránt.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.