Műszaki értékesítő (Külföldi piacok)

  • Cég neve

    EURO-CLEAR Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható, Egyéb külföld

  • Fizetés

    Nettó 250e - 1 000e Ft havi bér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Német felsőfok vagy
    • Román felsőfok vagy
    • Szerb felsőfok vagy
    • Szlovák felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Cég által forgalmazott termékek bemutatása, értékesítése,
  • új üzleti lehetőségek felkutatása, a potenciális ügyfelekkel történő kapcsolatfelvétel,
  • a piac és a versenytársak folyamatos figyelemmel követése,
  • meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás személyesen, telefonon és e-mailben egyaránt,
  • műszaki kérdésekben nyújt segítséget a cég partnerei részére,
  • az értékesítési tervben kitűzött célok teljesítése,
  • beszámolók, dokumentációk pontos, határidőre történő rögzítése az ügyfélmenedzsment rendszerben,
  • Ideje nagy részét utazással tölti, reprezentációs tevékenységet végez,
  • képzi a kereskedelmi partnereket.

Elvárások

  • Értékesítő vagy területi képviselő tapasztalat,
  • Szlovák / német / szerb / román nyelv (tárgyalási szintű) ismerete,
  • B2B értékesítési tapasztalat,
  • műszaki érdeklődés
  • önálló, felelősségteljes, igényes munkavégzés,
  • jó kommunikációs képesség
  • felhasználói szintű PC ismeret
  • „B” kategóriás jogosítván,
  • utazási hajlandóság.

Előnyt jelent

  • Piacismeret vízkezelés vagy épületgépészet területen,

Amit kínálunk

  • Bónusz,
  • céges autó saját használatra is,
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú biztos munkahely,
  • fiatalos csapat,
  • kulturált munkakörülmények.

Céginformáció

Az Euro-Clear Kft. 2007-ben alakult 100%-os magyar tulajdonban lévő vízkezelő szakcég, mely ipari és lakossági vízkezelő berendezések gyártásával és nagykereskedelmével foglalkozik. A háztartási víztisztító, vízlágyító készülékektől a több 100m3/h kapacitású rendszerekig tervezünk, gyártunk ivóvíz és technológiai vízkezelő berendezéseket. A mögöttünk álló, több mint egy évtizedben elvégzett munkáink és megszerzett tapasztalataink alapján, elmondhatjuk magunkról, hogy meghatározó szereplői vagyunk az európai piacnak. Cégünk 2021-ben elnyerte az Év Vállalkozója elismerést.