Műszaki értékesítő és ügyfélszolgálati csoportvezető-helyettes

  • Cég neve

    MySoft Kft.

  • Munkavégzés helye

    1131 Budapest, Reitter Ferenc utca 177.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 450e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Megrendelések átadása, pénztár kezelése
  • Ügyfélszolgálati hívások fogadása
  • Garanciális termékek átvétele, átadása
  • Ügyfélszolgálati levelezés kezelése
  • Rendelésekkel kapcsolatos problémamegoldás
  • Panaszkezelés személyesen, telefonon, és e-mailben
  • 2-4 fős ügyfélszolgálati csoport tevékenységének tervezése, irányítása
  • Határidős feladatok pontos végrehajtása
  • Munkatársak rendszeres mentorálása a napi munkavégzés keretein belül
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Egyéb webáruházi feladatok elvégzése

Elvárások

  • 1-3 év tapasztalat műszaki termékek kereskedelmében
  • legalább 1 éves csoportvezetői tapasztalat
  • precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • e-kereskedelem iránti érdeklődés
  • önálló munkavégzés
  • terhelhetőség
  • jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • naprakész tudással rendelkezel a notebookokról, PC-kről, kapcsolódó termékekről
  • rendelkezel műszaki webáruházban szerzett tapasztalattal
  • felsőfokú végzettséged van
  • beszélsz angolul

Amit kínálunk

  • Stabil munkahelyre egy 2006 óta dinamikusan fejlődő, jövőálló területen működő cégnél
  • Kiszámítható, fix fizetésre, ami nem bónuszrendszeren múlik
  • Határozatlan idejű munkaszerződésre
  • Modern, frissen felújított irodai környezetre
  • Cégen belüli fejlődési lehetőségre
  • Fix munkaidőre, nincs túlóra, nincs hétvégi munkavégzés
  • Fiatalos csapatra

MUNKAVÉGZÉS HELYE ÉS IDEJE:
Budapest XIII. kerület
Hétköznap 9:00 - 18:00

Céginformáció

Dolgozz Magyarország egyik vezető műszaki webáruházában!
Légy ügyfélszolgálati csapatunk tagja, tartozz közénk Te is!

HA MÉG NEM ISMERNÉL MINKET
  • 17 éve foglalkozunk internetes kereskedelemmel
  • több 10 000 elégedett vevő
  • csapatunk többször elnyerte az Ország Boltja minőségi díjat
  • pontosan és villámgyorsan szállítjuk a megrendelt termékeket

fényképes önéletrajzodat, fizetési igényed megjelölésével küld el számunkra a "jelentkezés" gombra kattintva.