Műszaki értékesítő

  • Cég neve

    BOGYISZ Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Timót utca 4.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Műszaki cikk értékesítés
Telefonos értékesítés
Áru összekészítése
Beérkező áru rendszerezése
Ajánlatírás
Számlázás

Elvárások

Kereskedelemben jártas műszaki értékesítőt keresünk. ( Klíma,Ventilátor értékesítése és termékismerete)
Vevőkkel való kommunikáció. Önálló munkavégzés, Word, excel alapszintű ismerete. Office csomag magabiztos kezelése.
Árú összekészítése ,Rendszerezése, GLS re való csomagolás.

Előnyt jelent

Műszaki termékek ismerete, műszaki beállítottság.
Műszaki kereskedelemben való jártasság.

Amit kínálunk

megfelelő bérezés,
szabad hétvége,
stabil fizetés,
jogtisztán bejelentett bér,

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Kerékpártároló

Céginformáció

A Bogyisz Kft. 2002-ben alakult egy egyszemélyes vállalkozásként. Ügyfeleinket a 1097 Budapest. Timót utca 4/a szám alatt fogadjuk. Cégünk kereskedelmi szektorba klíma és ventilátor forgalmazással, majd ez lett a fő tevékenységünk. Évről-évre arra törekeszünk, hogy minden kedves vevőnk a legmegfelelőbb kiszolgálást kapja tőlünk a legrövidebb határidőn belül. Társaságunk több mint 20 éves tapasztalattal, szaktudással segíti minden kedves megrendelőjét a klíma berendezések (Fujitsu, Fisher, Panasonic, Gree, Mitsubishi, Daikin), igények szerinti megfelelő kiválasztásában, valamint biztosítani tudja a garanciálisnak számító profi telepítést és beüzemelést, illetve szerelést és karbantartást kedvező árakon. A megrendeléseket és beüzemeléseket Pest megyén belül tudjuk biztosítani saját szakképzett szerelőink segítségével. Tevékenységi körünkbe tartoznak még a háztartási illetve ipari ventilátorok (Vents, Blauberg,) valamint a hozzájuk tartozó szellőzési elemek forgalmazása is. A piaci igények alapján 2005 óta központi porszívó egységek (AEG, Electrolux, Globovac, VacuMaid, AeroVac) valamint kaputechnika (Mhouse, Telcoma, Intelligent) értékesítésével, tervezésével és beszerelésével is foglalkozunk. 2016-tól az AEG - ELECTROLUX cégcsoport magyarországi kizárólagos központi porszívó disztribútora, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás lettünk, valamin a GLOBOVAC központi porszívó elsőszámú értékesítői partnere. Az elmúlt 20 év alatt közel 10.000 partnerrel kerültünk kapcsolatba, közel 20.000 lakásban, működnek a Bogyisz Kft. által forgalmazott termékek.

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldött fényképes önéletrajz.