ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Műszaki értékelő mérnök

    ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    Szentendre

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • műszaki értékelő eljárás szervezése és nyomon követése;
  • adott termékkör / termékcsoport vonatkozó előírásainak, szabványainak megismerése és alkalmazása, a későbbiekben termékmenedzseri feladatok ellátása;
  • az eljárások során kapcsolattartás a megbízóval és az eljárásokba bevont közreműködő laboratóriumokkal és kollégákkal;
  • külső / belső egyeztetések szervezése és levezetése;
  • az eljárások kapcsolódó feladatainak ellátása, úgymint feladat megtervezése, munkaprogram összeállítása, teljesítményértékelési jegyzőkönyv, nemzeti (NMÉ) vagy európai (ETA) műszaki értékelés elkészítése;
  • szükség esetén referencia vagy a gyártó üzem megtekintése.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (gépészmérnök épületgépész szakirány/építészmérnök/építőmérnök);
  • 4-5 éves szakmai tapasztalat;
  • aktív legalább középfokú angol nyelvtudás;
  • MS Office ismeret;
  • jó kommunikációs készség (írásban és szóban egyaránt);
  • önálló, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent

  • vizsgálólaboratóriumi tapasztalat;
  • minőségügyi képzettség;
  • auditori képzettség, illetve gyakorlat;
  • projektmenedzseri gyakorlat;
  • egyéb idegen nyelvek ismerete.

Amit kínálunk

  • változatos feladatok;
  • képzési lehetőségek;
  • támogató, szakmai fejlődést segítő munkatársak;
  • kedvező béren felüli juttatási rendszer, sportolási és üdülési lehetőség, egészségbiztosítás;
  • ingyenes parkolás a cég telephelyén belül;
  • munkába járás támogatása;
  • hosszú távú együttműködés.

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Magyarország komplex építő- és építőanyag ipari műszaki értékelő, vizsgáló, ellenőrző, tanúsító, szakértő és innovációs intézménye vagyunk. Értékrendünkben prioritásként szerepel a fenntarthatóság iránti törekvés. Hisszük, hogy a minőségi munkavégzéssel és az innovatív megoldásokkal hatékonyan támogathatjuk az építőipar fejlődését.

60 éve eredményesen működünk, amellyel stabil hátteret tudunk nyújtani munkatársainknak. A folyamatos dinamikus fejlődésünk mellett fontosnak tartjuk, hogy kollégáink korszerű munkakörülmények között, innovatív, modern környezetben, egy energiahatékony épületben dolgozhatnak. Versenyképes bérekkel, kiemelkedő béren felüli juttatásokkal, számos szakmai fejlődési lehetőséget nyújtva ismerjük el a teljesítményt.

Kiemelt színvonalú szolgáltatást nyújtó felkészült mérnökeink, hozzáértő szakembergárdánkba keressük új munkatársunkat a Megfelelőségértékelő Központba Műszaki értékelő mérnök pozícióba.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy „Műszaki értékelő mérnök” jeligével juttassa el részletes szakmai önéletrajzát, bérigényének megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.