Műszaki előkészítő (Zalaegerszeg)

  • Cég neve

    STRABAG Általános Építő Kft

  • Munkavégzés helye

    8900 Zalaegerszeg

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Job-ID: req60098

A STRABAG-nál világszerte 2.400 telephelyen mintegy 86.000 ember építi a modern jövőt. Ennek során nem csak projektjeinket, hanem minden egyes munkatársunkat egyediség és egyéni erősségek tüntetik ki. Legyen szó magas- és mérnöki építésről, út- és mélyépítésről, híd- és alagútépítésről, projekttervezésről, építőanyag-gyártásról vagy épületmenedzsmentről – mi tovább gondoljuk az építést, hogy Európa leginnovatívabb és legfenntarthatóbb építéstechnológiai konszernje lehessünk. Az esélyegyenlőség, a diverzitás és az elfogadás szerves része mindannak, amik vállalatként vagyunk, és ahogyan dolgozunk. A kitűzött célokat együtt, partnerként valósítjuk meg, és az új feladatokkal együtt növekszünk. Együtt nagy dolgokat hozunk létre.
Építsd velünk a jövőt!

Feladatok

  • Műszaki előkészítés,
  • Tervek felülvizsgálata, tervezői egyeztetés, összehasonlítások készítése,
  • Alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, műszaki ellenőrzése, kiértékelése
  • Alvállalkozói szerződések műszaki tartalmának összeállítása
  • Szerződések előkészítésében való aktív részvétel,
  • Kalkulációk, ajánlatok összeállítása, műszaki egyeztetés
  • Versenyeztetés során felmerült műszaki kérdések tisztázása
  • Cég saját szoftvereinek alkalmazása,

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (pl.: építőmérnök, infrastruktúra építőmérnök végzettség)
  • Építési területen szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office),
  • AutoCAD ismeret előny

Munkavégzés helye

  • Zalaegerszeg, 8900, HU

Amit nyújtunk

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. A nagyvállalati biztos háttér és fejlődési lehetőségek mellett a cégünkre jellemző nyitott és barátságos szervezeti kultúra kombinációjával fog találkozni.