Műszaki előkészítő

  • Cég neve

    Wayet Service Kft

  • Munkavégzés helye

    1038 Budapest, Rákóczi utca

  • Fizetés

    Nettó 500e - 500e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ajánlatok, szerződések készítése.
  • Műszaki rajzok olvasása
  • Teljesítési igazolások, felmérések és elszámolások készítése
  • Alvállalkozók elszámolásainak ellenőrzése
  • Egyeztetés, beszámoló a cégvezetésnek
  • Irodai adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások

  • Műszaki affinitás
  • Minimum középfokú/technikus építőipari végzettség.
  • Számítógépes felhasználói ismeretek MS Office (leginkább Excel)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság

Előnyt jelent

  • Magas szintű szervezőkészség
  • Hasonló területen/pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bejelentett hosszú távú munka
  • Telefon, Számitógép
  • Jó munka körülmények
  • Megbízható anyagi és megrendelői háttér
  • Változatos munkák és fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Kutyabarát

Céginformáció

Budapest területén befejező szakiparral foglalkozó cég , biztos anyagi és megrendelői háttérrel rendelkezünk. Fiatalos jó kedvű kis irodai létszámla rendelkezünk. Több és változatos projekteken veszünk részt, nem egy projektre keresünk munkatársat.

Fényképes önéletrajz küldése kötelező