Műszaki előkészítő

  • Cég neve

    Uni-Invest Kft.

  • Munkavégzés helye

    1184 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • árképzés, költségvetés készítés, mennyiségi számítások, anyagrendelések kezelése,
  • kapcsolattartás, levelezés ügyfelekkel, alvállalkozókkal, megrendelőkkel, beszállítókkal, helyi építésvezetővel,
  • alvállalkozói szerződések megkötésének előkészítése,
  • megrendelések számláinak visszaellenőrzése,
  • megrendelő felé benyújtandó számlák előkészítése,
  • beérkezett alvállalkozói és anyagszámlák ellenőrzése,
  • profi építőipari anyagismeret,
  • irodai műszaki feladatok ellátása,
  • a projektekkel kapcsolatban felmerülő egyéb feladatok ellátása (dokumentációk kezelése, összeállítása)

Elvárások

  • min. 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • min. szakirányú középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, Internet),
  • önálló munkavégzés,
  • tárgyalóképesség,
  • agilitás,
  • lojalitás,
  • nagy teherbírás,
  • szakma iránti elkötelezettség, elhivatottság,
  • igényes munkavégzés,
  • a személyes és levelezés útján történő kapcsolattartáshoz szükséges korrektség, kommunikációs és fogalmazási készség, határozottság

Előnyt jelent

  • jártasság az építőipari műszaki előkészítésben,
  • kivitelezésben, árkalkulációban való jártasság,
  • TERC program ismerete,
  • angol nyelv középfokú használata,
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • napi 8 órás irodai munkavégzés,
  • igényes, kifejezetten kellemes zöldövezeti munkakörnyezet a XVIII. kerületben,
  • tömegközlekedéssel és gépkocsival egyaránt jól megközelíthető iroda, ingyenes parkolási lehetőség
  • utazási támogatás

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Kérjük, küldje meg fényképes pályázatát / önéletrajzát.