Műszaki előkészítő

  • Cég neve

    Uni-Invest Kft.

  • Munkavégzés helye

    1184 Budapest, Teleki utca 21.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

építési projektek előkészítése,
árképzés, költségvetés készítés, mennyiségi számítások, anyagrendelések kezelése,
profi építőipari anyagismeret,
kapcsolattartás, levelezés ügyfelekkel, alvállalkozókkal, megrendelőkkel, beszállítókkal, helyi építésvezetővel,
irodai műszaki feladatok ellátása,
megrendelések számláinak visszaellenőrzése,
alvállalkozói szerződések megkötésének előkészítése,
megrendelő felé benyújtandó számlák előkészítése,
beérkezett alvállalkozói és anyagszámlák ellenőrzése,
a projektekkel kapcsolatban felmerülő egyéb feladatok ellátása

Elvárások

min. 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
min. szakirányú középfokú végzettség,
TERC program ismerete,
felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, Internet),
önálló munkavégzés,
tárgyalóképesség,
agilitás,
lojalitás,
nagy teherbírás,
szakma iránti elkötelezettség, elhivatottság,
igényes munkavégzés,
a személyes és levelezés útján történő kapcsolattartáshoz szükséges korrektség, kommunikációs és fogalmazási készség, határozottság

Előnyt jelent

jártasság az építőipari műszaki előkészítésben,
kivitelezésben, árkalkulációban való jártasság,
angol nyelv középfokú használata,
B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

hosszú távú munkalehetőség,
napi 8 órás munkavégzés,
igényes, kifejezetten kellemes zöldövezeti munkakörnyezet a XVIII. kerületben,
munkavégzéshez céges telefont biztosítunk

Kérjük, küldje meg fényképes pályázatát / önéletrajzát.