Műszaki előkészítő

  • Cég neve

    TELESIS Generál Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Budafoki út 183.

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Az új kollégánkra elsősorban árajánlatok előkészítésében számítunk, kiviteli tervek és költségvetések alapján, főként fit-out kivitelezésekhez.

Változatos projektekben van tapasztalatunk, melyek között szerepelnek, ipari csarnokok, irodák, bankfiókok, kereskedelmi létesítmények és éttermek is.  Minőségi, műszakilag átgondolt, kidolgozott árajánlatainknak hála, cégünk folyamatosan fejlődik, és egyre meghatározóbb szereplő kíván lenni a piacon. A szakmailag felkészült kollégáink, részletekre kiterjedő munkája, garantálja megrendelőink elégedettségét.

Feladatok

  • Fit-out tenderek bekerülési költségének pontos meghatározása.
  • Megrendelőinktől kapott pályázati anyagok feldolgozása.
  • Projektek műszaki tartalmának teljes körű megismerése.
  • Felmérések, mennyiségi kimutatások készítése.
  • Árajánlatok bekérése beszállító partnereinktől.
  • Kimenő, és beérkező ajánlatok koordinálása.
  • Folyamatos kapcsolattartás beszállítókkal, alvállalkozókkal.
  • Folyamatos, napi szintű kooperáció a vállalkozási igazgatóval.
  • Helyszíni bejárásokon és felméréseken való részvétel.
  • Tender műszaki ütemterv és komplett pályázati anyagok összeállítása.

Elvárások

Elvárások

  • Minimum 2 év építész műszaki előkészítői tapasztalat.
  • Excel magabiztos használata.
  • Határidők betartása.
  • Pontos, precíz munkavégzés.
  • Műszaki rajzolvasás.
  • Műszaki beállítottság.
  • Önálló munkavégzés.
  • Csapatorientált hozzáállás.

Előnyt jelent

Előnyt jelenthet

  • Fit-out előkészítésben szerzett tapasztalat.
  • Építőipari kivitelezésben szerzett tapasztalat.
  • Építési anyagok, szerelési technológiák ismerete.
  • AutoCAD/ ArchiCAD tervező programok ismerete.
  • TERC költségvetés készítő program ismerete.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés.
  • Kiszámítható prémium rendszer.
  • Gyakorlott kollégák által biztosított szakmai támogatás, részletekre kiterjedő, alapos betanítás.
  • Piacképes tudás elsajátításának lehetősége.
  • Stabil, biztos munkahely, ami hosszútávra tervez a kollégákkal.
  • Változatos projektek.
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő szervezet.
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség.
  • Folyamatos visszajelzések a vezetőktől.
  • Innovációra való nyitottság
  • Piacképes tudás elsajátításának lehetősége
  • Rugalmas munkarend.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő