Műszaki előkészítő, tanácsadó

  • Cég neve

    Coolfire Kft.

  • Munkavégzés helye

    1091 Budapest, Illatos út 13.

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • konszignációk kiviteli tervek átnézése
  • műszaki tartalom és mennyiség ellenőrzése
  • műszaki kérdések egyeztetése a Megrendelővel
  • műszaki egyeztetések Tervezőkkel
  • Tervezőirodák látogatása
  • kivitelezési munkák műszaki dokumentálása, projektvezető segítése

Elvárások

  • műszaki végzettség
  • jó kommunikációs képesség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • magas felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • precíz, szorgalmas, önálló munkavégzés
  • csapatjátékos beállítottság

Előnyt jelent

  • tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • CAD illetve nyílászáró program ismerete
  • tűzvédelmi szabályok ismerete

Próbaidő hossza:

60 nap

Foglalkoztatás jellege:

teljes munkaidő, irodai munkavégzés

Munkaidő hossza:

rugalmas 8 órás munkaidő,

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. Illatos út 13.

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés
  • új termékek műszaki ismeretek megtanulása
  • hosszútávú stabil munkáltatói háttér
  • változatos feladatok, kihívások egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • fiatalos, összetartó csapat, csapatépítő programok
  • rugalmas, építőjellegű gondolkodású vezetés

Céginformáció

A Coolfire Kft tűzgátló nyílászárókat fejlesztő, gyártó, forgalmazó és beszerelő-, piacvezető budapesti vállalkozás. Versenyképes fizetéssel keres tapasztalattal rendelkező munkatársat projekt előkészítői, műszaki tanácsadói munkakörökbe. Vár rád egy fiatalos, lendületes és összetartó családi hangulatú csapat, számos csapatépítő program, magánélet és szabadidő tiszteletben tartása, fizetésen felüli juttatásokkal. Nem a felsőfokú végzettség a fő szempont, fontos a csapatnak a jó hozzáállás, szorgalom, megoldó és együttműködő képesség, fejlődni akarás, jó kommunikálás.