Műszaki előkészítő

  • Cég neve

    Stravaco Kft.

  • Munkavégzés helye

    6710 Szeged, Szabadkai út 110.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Mennyiség ellenőrzések pályázati és kivitelezési szakaszban
  • Szállítói, alvállalkozói pályáztatáshoz kapcsolódó szakmai csomagok, anyagkigyűjtések műszaki összeállítása
  • Szállítói, alvállalkozói ajánlatok bekérése, kiértékelése, ártükör készítése
  • Építési projektek dokumentációjának kezelése, összeállítása (műszaki és pénzügyi ütemterv... stb.)
  • Építési projektek hatósági bejelentéseinekk ügyintézése
  • Építésvezetők műszaki háttértámogatása
  • Aktív részvétel a projekt műszaki átadás-átvételi folyamatában
  • Az átadási dokumentáció teljeskörű menedzselése

Elvárások

  • Minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalat (út- és közműépítés)
  • MS Office rendszer használatában szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Felelős műszaki vezetői jogosultság megléte (MV-KÉ, MV-VZ, MV-M)
  • MS Project ismerete
  • BIM ismeretek

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér
  • szabad hétvége

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégcsoportunk 1992 óta van jelen az építőiparban Magyarországon.
Fő profilunkba tartozik a közlekedésépítési, vízépítési és környezetvédelmi beruházások valamint 2023-tól a szerkezetépítési feladatok megvalósítása.
Abban hiszünk, hogy akkor lehetünk igazán sikeresek, ha hitelesek tudunk maradni minden téren és ezt közvetíteni is tudjuk a megrendelőink és a kollegáink felé is.

  • fényképes szakmai önéletrajzzal és nettó bérigény megjelölésével