Műszaki előkészítő

  • Cég neve

    REVOMATIC Zrt.

  • Munkavégzés helye

    5420 Túrkeve, Kinizsi utca 49.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Projektek műszaki előkészítésének hatékony és időben történő végrehajtása
  • Gondoskodni kell a projektfelek közötti kommunikáció és együttműködés zavartalan működéséről
  • Projektek ütemtervének és minőségének ellenőrzése és betartása
  • Áruk és anyagok mozgatása a raktárban
  • Árukészlet és anyagok tárolása a megfelelő helyen és módon
  • Raktári rendszerek és eljárások betartása
  • Készletgazdálkodás és árukészlet-ellenőrzés
  • Raktári dokumentáció kezelése és nyilvántartások vezetése
  • Raktári folyamatok fejlesztése és javaslattétel a hatékonyság növelése érdekében
  • Együttműködés más osztályokkal és kollégákkal a munkafolyamatok zökkenőmentes végrehajtása érdekében

Elvárások

  • Érettségi és/vagy középfokú végzettség
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismeretek
  • Önállóság, problémamegoldó készség és rugalmasság
  • Megbízható és felelősségteljes hozzáállás
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent

  • Nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Megbízható, stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Támogató cégkultúra
  • Határozatlan időtartamú főállású munkaszerződés

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A Revomatic Zrt. egyedi igényeknek megfelelő célgépek-léghálózatok-gyártósorok-robotcellák tervezésével és kivitelezésével foglalkozik. Cégünk a technológiai problémák megoldására specializálódott. Túrkevei telephelyünkre munkatársat keresünk műszaki előkészítő pozícióba.

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.