Műszaki előkészítő

  • Cég neve

    Nyír-Lift Kft.

  • Munkavégzés helye

    4405 Nyíregyháza, Debreceni út 236.

  • Fizetés

    Nettó 320e - 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Meglévő ügyfélkapcsolatok átvétele, új ügyfélkör kiépítése, a portfolióval való folyamatos kapcsolattartás
  • Az árajánlatokhoz szükséges információk beszerzése és kezelése
  • Az eladási lehetőség generálása ajánlatok és kalkulációk kidolgozása
  • Szakmai javaslatok kínálása a potenciális vevők és tervezőirodák számára

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség (műszaki, marketing vagy gazdasági)
  • Határozott fellépés, megbízhatóság, önállóság
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

Előnyt jelent

  • Épületgépészeti, lehetőleg felvonós területen való jártasság
  • Magasépítő vagy építész technikus tapasztalat, végzettség
  • Műszaki termékek és szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Alap szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Munkát egy megbízható, stabil vállalati háttérrel rendelkező fiatalos szervezetben
  • Nyitott, pozitív, rugalmas, fiatalos és családias légkört
  • Szakmai, technikai kihívásokat és egyéni fejlődési lehetőséget
  • Versenyképes jövedelmet és egyéb juttatásokat
  • Bejárási támogatást

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó

Céginformáció

A Nyír-Lift Kft. Kelet- Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, innovatív magyar tulajdonú vállalata.
Több mint 33 éve jelen van, mind a hazai és nemzetközi piacokon, fő tevékenysége a felvonógyártás-karbantartás és fémmegmunkálás.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérem csatolja a magyar nyelvű önéletrajzát. Köszönjük.