Műszaki előkészítő munkatárs

  • Cég neve

    VZM GENERAL GROUP Kft.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Vigadó tér 3.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a tervezési dokumentációk ellenőrzése, értelmezése és feldolgozása a költségvetési kiírás mennyiségéhez viszonyítva;
  • műszaki előkészítés, árajánlatok bekérése, ártükör készítése;
  • a kivitelezéshez szükséges anyagok, gépek, berendezések és szolgáltatások kiválasztása, megrendelése és nyomon követése;
  • a kivitelezéshez kapcsolódó költségvetés, ütemterv és minőségbiztosítás elkészítése és ellenőrzése;
  • műszaki adminisztráció;
  • átadási dokumentációk összeállítása;
  • a tervezőkkel, kivitelezőkkel, beszállítókkal és megrendelőkkel való kapcsolattartás és egyeztetés;
  • egyeztetéseken való részvétel;
  • projektben résztvevő kollégák munkájának segítése;
  • alvállalkozói felmérések ellenőrzése;
  • teljesítésigazolások előkészítése és beszerzése a megrendelőtől;
  • alvállalkozók megkeresése a tárgyi projekt kivitelezésére;

Elvárások

  • Építőipari Technikum vagy Mérnöki végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • MS programok kiváló ismerete, készségszintű használata
  • Nagyfokú önállóság, felelősségvállalás, pontosság

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Megbízható, stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Támogató cégkultúra
  • Határozatlan időtartamú főállású munkaszerződés
  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket (laptop, SIM kártya)

Céginformáció

A  VZM General Group Kft. 2022-ben alakult generálkivitelezési tevékenységek ellátására. Fő profilunk irodaházak és bankfiókok felújítási munkáinak kivitelezése.

Fényképes önéletrajzzal és fizetési igénnyel.