Műszaki előkészítő munkatárs

  • Cég neve

    IK METÁL Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Vásárhelyi utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

-Műszaki dokumentáció feldolgozása,műszaki előkészítése,
-Gyártáshoz szükséges tervdokumentációk elkészítése,
- Gyártási folyamatok segítése,
-  Árajánlatok készítése.

Elvárások

-Pontosság és határozottság
-Jó problémamegoldó képesség
-Rajzolvasási képesség, tűrések, szabványok ismerete
- Word, Excel, Solid Edge ismerete

Előnyt jelent

Előnyt jelent, de nem feltétel :a gépészmérnök végzettség, a  hegesztési, a forgácsolási alapismeretek  vagy a hegesztett szerkezetek gyártásában szerzett alapismeret.

Amit kínálunk

- Versenyképes , bejelentett bruttó alapbér
- Nettó 20.000.- Ft/ hó Szép kártya feltöltés próbaidő letelte után
- Munkába járás törvénynek megfelelően ( saját autóval 30 Ft/km, bérlet 86 %-a)
- Asztali gép és mobil telefon biztosítása

Céginformáció

Az IK Metál Kft. speciális járműfelépítmények, hegesztett fémszerkezetek, valamint egyedi, nagy teherbírású konténerek teljes körű gyártásával foglalkozik Székesfehérváron.

Bérigény megjelölésével és fényképes önéletrajzzal várjuk a jelentkezését.