Műszaki előkészítő munkatárs (e-mobilitás, napelemes rendszerek)

  • Cég neve

    Emobility Solutions Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Cégünk az e-mobilitás, a fenntartható környezet és az innováció elkötelezett híve. Meggyőződésünk, hogy a megújuló energia és a nagy teljesítményű fenntartható energiatároló rendszerek sikerre vezetik a jövő mobilitását. Az e-mobilitásban betöltött úttörő szerepünk megőrzése érdekében műszaki területünkre szakértő kollégát keresünk, aki hozzájárul cégünk innovációinak, energetikai és e-mobilitással kapcsolatos tervinek megvalósításához a következő feladatokkal:

  • műszaki dokumentációk alapján árajánlatok előkészítésének, beszerzési folyamatoknak a támogatása;
  • műszaki rajzok olvasása, tervek feldolgozása, dokumentációk összekészítése;
  • műszaki javaslat kidolgozásában való közreműködés: megrendelővel, alvállalkozóval műszaki kérdések egyeztetése, lebonyolítása;
  • beszállítókkal és megrendelőkkel való kapcsolattartás, garanciális ügyintézés angol illetve magyar nyelven;
  • műszaki projektek irodai adminisztrációja.

Elvárások

  • minimum középfokú villamos műszaki végzettség (technikum)
  • 2+ év szakmai tapasztalat;
  • Office programcsomag felhasználó szintű ismerete;
  • alapfokú informatikai jártasság (routerek, IP címek, gateway beállítása);
  • villamos tervek olvasása, értelmezése;
  • villamosipari alapismeretek;
  • nyitottság új technológiák elsajátítására;
  • középfokú angolnyelv ismeret;
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • haladó szintű angol nyelvtudás;
  • tapasztalat műszaki előkészítésben, árajánlatok készítésében, tenderajánlatok összeállításában;
  • AutoCAD használata;
  • e-mobilitás és napelemes rendszerek területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • e-mobilitás iparág legfejlettebb és legújabb technológiáinak megismerése;
  • versenyképes fizetés és juttatások;
  • változatos feladatkör szakmai fejlődési lehetőséggel;
  • külsős és belső szakmai képzések, mentorálás;
  • nyelvtanulási lehetőség;
  • perspektíva egy fiatalos csapatban.

Munkavégzés helye: Budapest

Céginformáció

Az Emobility Solutions több, mint 10 éve a hazai piac és a nemzetközi színtér elismert elektromobilitási szakértője. Cégünk több hazai és nemzetközi elektromobilitás projekt megvalósításában vett részt. Társaságunk kiterjedt tapasztalattal rendelkezik a kiszolgáló- és töltőinfrastruktúrák telepítésében és üzemeltetésében Európa számos országában.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, és úgy gondolod, hogy megfelelsz a fent írtaknak, küldd el fényképes önéletrajzod a fizetési igény feltüntetésével a "Jelentkezem” gombra kattintva.