Műszaki előkészítő

  • Cég neve

    MOBILBOX KFT

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Konténer egységek telepítésének megszervezése, koordinálása;
  • Előszerelések szervezése, megrendelése;
  • Telepítésekhez tartozó adminisztráció elvégzése;
  • Egyeztetéseken való részvétel;
  • Az egyes projektben résztvevő kollégák munkájának segítése;
  • Külső helyszínen végzett szerelések megszervezése, koordinálása;
  • Kapcsolattartás társosztályokkal;
  • Emailben érkező reklamációk/ hibabejelentések fogadása, feldolgozása, kezelése;
  • Hibabejelentésekhez tartozó adminisztráció elvégzése;
  • Telepítésekhez szükséges anyagok összeírása, átadása a társosztálynak.

Elvárások

  • Érettségi és/vagy középfokú végzettség;
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismeretek;
  • Önállóság, problémamegoldó készség és rugalmasság;
  • Megbízható és felelősségteljes hozzáállás;
  • Jó kommunikációs képesség;
  • Ügyfélközpontúság.

Előnyt jelent

  • Nyelvtudást nem igényel, de előnyt jelent;
  • Nem igényel szakmai tapasztalatot, de előnyt jelent az építőiparban szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Stabil céges háttér;
  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Teljes munkaidőben történő foglalkoztatás;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség;
  • Munkavégzéshez szükséges eszközpark;
  • Megegyezés szerinti bérezés;
  • Vonzó cafeteria rendszer;
  • Fiatalos munkakörnyezet.

Céginformáció

A magyar tulajdonú Mobilbox Kft. 1997 óta áll tisztelt megbízói rendelkezésére és nyújt mára már világszerte professzionális szolgáltatást konténerek, konténerépületek bérbeadása, eladása és az ezekhez kapcsolódó kiegészítő tevékenységek terén. Cégünk Európa-szerte közel 35.000 darabos bérleti konténerflottával rendelkezik.
Igényes és komplex megoldásainkkal hatékonyan támogatjuk ügyfeleinket építőipari, ipari, kereskedelmi, rendezvényszervezési tevékenységük során, illetve a lakossági felhasználás területén.