Műszaki előkészítő mérnök

  • Cég neve

    TREDIS CONSULTING Kft.

  • Munkavégzés helye

    Törökbálint

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Gondoskodik az ajánlathoz szükséges ütemtervekről, az ajánlathoz szükséges minden irat, dokumentum beszerzéséről, előkészítéséről
  • Folyamatosan tartja a kapcsolatot az ajánlatkérő képviselőjével és a kivitelezési csoporttal
  • Ellátja a feladatkörében felmerülő adminisztrációs teendőket
  • Az üzleti igények megértése, a piac változásainak követése
  • Ad hoc és állandó riportok készítése

Elvárások

  • Minimum 3-5 év építőipari tapasztalat
  • BIM ismeret
  • Felsőfokú végzettség (gépészmérnök/építészmérnök)
  • MS Office
  • Belső ügyfélorientáltság és jó kommunikációs készség
  • Stratégiai, projekt alapú gondolkodás, erős együttműködési képesség

Amit kínálunk

  • Laptop, mobiltelefon
  • Rugalmasság a cég részéről
  • Kihívásokkal teli, izgalmas feladatkör
  • Céges rendezvényeket, tréning és szakmai továbbképzési lehetőségeket

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Mi vár Rád?

Stabil és innovatív nemzetközi, de mégis családias környezetben dolgozunk otthonról és az irodából egyaránt. Fontos számunkra a rugalmasság, így a munkarendünk egyensúlyban van a magánéletünkkel. Közösségünk rendkívül összetartó és támogató, bármikor számíthatunk egymásra. Odafigyelünk dolgozóink megbecsülésére, jóllétére, egészségére, melyet széleskörű és Munkatársaink igényeire szabott juttatási csomaggal ismerünk el: egészségbiztosítás, bónuszrendszer, szakmai képzések, tréningek, belső vállalati programok, sportolási lehetőség.

Hely: Törökbálint. Betanulás után home office lehetőség