Műszaki-előkészítő mérnök

  • Cég neve

    Fővárosi Vízművek Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1044 Budapest, Váci út 102.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Ajánlatok, költségkalkulációk készítése.
  • Az Építési Csoport által végzett munkák előkészítése, szervezése, nap szintű nyomon követése.
  • Kapcsolattartás külső, és belső szervezetekkel, munkatársakkal, hatóságokkal.
  • Kivitelezési munkákhoz szükséges engedélyek beszerzése.
  • Beosztott munkatársak szakmai, operatív irányítása.
  • Beosztott munkatársak munkájának ellenőrzése.
  • Helyszíni / irodai munkavégzés.
  • Építési / beruházási munkák költségeinek optimalizálása, nyomon követése.
  • Információáramlás biztosítása.
  • MIRTUSZ / MIR napi szintű használata.
  • Word / Excel napi szintű használata.

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség (elsősorban építőmérnök, gépészmérnök, műszaki menedzser)
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • nagyfokú precizitás,  alaposság
  • önállóság, megbízhatóság
  • erős problémamegoldó és kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • SAP vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete
  • TERC alapú költségvetés program ismerete
  • KönyvCalc program ismerete
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • családias, korrekt munkahelyi légkörben dolgozhatsz
  • a sporttelepünkön számos sportot űzhetsz, mint például teke, tenisz, tollas és squash
  • folyamatosan tudsz fejlődni, nálunk mindig új kihívások várnak Rád, és ezért támogatunk különféle képzési lehetőségekkel is
  • az alapbéren felül kapsz cafetériát, plusz kettő nap szabadságot évente, fürdő,- és állatkerti belépőt
  • van teljesítményértékelési rendszerünk, amivel éves jutalmazásban részesülhetsz
  • van saját Vízműves üdülőnk a Balatonnál és Hajdúszoboszlón is
  • hosszú távon tervezhetsz velünk

Munkaszerződés típusa: határozatlan idejű

Munkavégzés helye: 1044 Budapest, Váci út 102.

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Társaságunk több, mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

Legyél Te is sikereink részese!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el szakmai önéletrajzodat a 'Jelentkezem' gombra kattintva MOST!