Műszaki előkészítő ( Magasépítés)

  • Cég neve

    ''PHAROS '95'' Kft.

  • Munkavégzés helye

    2336 Dunavarsány

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  •  pályázati anyagok összeállítása
  •  elnyert munkák műszaki feldolgozása,   ütemtervek készítése, egyeztetése
  •  tervek, költségvetések ellenőrzése
  •  alvállalkozók, beszállítók tendereztetése
  •  helyszíni kooperációkon való részvétel
  •  kapcsolattartás a megrendelővel,   alvállalkozókkal
  •  egyeztetés, beszámoló a cégvezetésnek.
  •  Árajánlatok kérése és feldolgozása, ártükrök   készítése
  •  Szerződések előkészítése
  •  Projektvezetők, építésvezetők munkájának   támogatása
  •  Anyagrendelések bonyolítása
  •  Átadási dokumentációk összeállításában való   részvétel

Elvárások

  • Legalább középfokú építész vagy magasépítési technikusi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 3 év tapasztalat
  • Széleskörű informatikai ismeretek (MS Office, AutoCad, Terc program)
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Minőségi munka iránti elkötelezettség
  • Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • csapatmunka, alkalmazkodó képesség

Előnyt jelent

  • Jogosítvány B kat.
  • Kivitelezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Vidám munkahelyi légkör
  • Azonnali munkakezdés
  • Mobiltelefon, laptop
  • Egy műszakos normál munkarend
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Fejlődési, tanulási lehetőség

Céginformáció

  • A Pharos 95 Kft. családi vállalkozásként jött létre 1995 októberében. Ekkor történt a dunavarsányi telephely létrehozása és a nagy utazás kezdete. 2006-ban remek lehetőséget kapott cégünk, az akkor még hazánkban teljesen újkeletű technológiának számító, műfüves borítású labdarúgópálya kivitelezésével bíztak meg minket Taksonyban. Az innováció azóta is rendkívül fontos eleme hitvallásunknak.
  • A kiemelkedő referenciáknak köszönhetően egyre több munkát tudtunk végezni és ennek vonzataként folyamatos fejlesztésekre is sor kerülhetett. A növekvő feladat mennyiség mind géppark, mind állományi bővítéseket igényelt. Az élőfüves pályaépítés lehetősége ezt a tendenciát csak felgyorsította, hisz új technológiát alapítottunk meg, amely további eszköztár gyarapodással járt.
  • Repertoárunkat a magasépítésben tökéletesítettük tornacsarnokok és a stadion kivitelezések formájában, melyeknek meghatározó szereplőivé is váltunk. Nagy megtiszteltetés, hogy közreműködhettünk többek között: a Puskás, Pancho és Bozsik Stadion építésében, nem különben Mezőkövesden, Pakson vagy Szombathelyen. Hasonlóan nagy örömet jelent számunkra, hogy munkáinkkal teret adhatunk az új generációknak, a sportolás élményének megtapasztalására minőségi infrastruktúra mellett. Büszkék vagyunk, hogy hozzájárulhattunk a Magyar Futball Akadémia, a Debreceni Labdarúgó Akadémia, illetve a Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia evolúciójához. Cégünk saját know how-val dolgozik és aktív szereplője a környezetvédelmi és jótékonysági aktivitásoknak is.
  • Napjainkban már nem csak a sport területén tevékenykedünk, igyekszünk minél nagyszabásúbb és sokrétűbb magas és mélyépítési projektekben szerepet vállalni. Koronaékszerünk a bajnai Sándor–Metternich-kastély, mely Magyarország egyik legszebb klasszicista kastélyegyüttese és renovációja alkalmat biztosított a Pharos 95 egy új profiljának kibontakozására.

Kérem csatolja fényképes önéletrajzát bérigény megjelöléssel.